ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: festival musicart 2011

festival musicart 2011
[háj ve slezsku]
02.-03.09.2011
zveme vás na 16. ročník tradičního open air festivalu divadla a hudby, musicart, který proběhne na začátku září, a tak jako v minulých letech, využije malebných zalesněných prostor areálu čertova údolí a klubové hospůdky „u jury“.
vloženo: 19.08.2011
 

festival musicart 2011 proběhne ve dnech 02-03.09.2011 jako již 16. ročník v malebných zalesněných prostorách areálu čertova údolí a klubové hospůdky „u jury“ v obci háj ve slezsku. celá akce začíná v pátek od cca 16.00 hod. a konec festivalu je plánován na neděli okolo 4 hod. ranní.

všichni avízovaní hosté (viz tisková zpráva) jsou potvrzeni a program se stále rozšiřuje. potvrzena je i slovenská reggae/ska formace ze spišské nové vsi – karavana. hlavní hvězdou pátečního dne bude pražský ska soubor sto zvířat, který vystoupí okolo 17.00 hod. dalším hostem z prahy bude reggae/dubová formace dub-o-net a z polska dorazí tzv. roots reggae parta tabu.

v sobotu začíná festival ve 13.00 hod. hlavní hvězdou budou bezesporu ostravské buty, které svou tvorbou oscilují na hranici rocku a jazzu. dalšími vystupujícími budou hudebníci pohybující se tradičně ve vodách reggae a ska. polské seskupení akurat, sultan soliman z ostravy, all ska pone’s z karviné, uraggan andrew & reggae orthodox z ústí nad labem a další.

nedílnou součástí každého festivalu musicart je i taneční stan ve kterém letos uvidíme a uslyšíme ostraváky coltcha survival, ostrav ska band, dále kumatox, a z prahy dorazí swamp safari sound system v čele s legendárním rastamanem „kayou“.

flyer

obrovským překvapením pro letošní ročník bylo potvrzení účasti legendárního souboru – ivan mládek a banjo band, bohužel trvalo to jen 2 dny, kdy manažer po konzultaci s již 70-ti letým mládkem nakonec koncert odvolal. přecenil síly ivana mládka, který tzv. dvoják ten den a navíc s velkým přejezdem mezi jednotlivýmy koncerty, není schopen zvládnout. tímto se všem předběžně natěšeným omlouvá. nicméně je dramaturgie doplněna o legendu pražsko-teplické alternativy už jsme doma.

samozřejmě, že součástí festivalu bude přilehlé stanové městečko, spousty stánků se vším možným, počínaje oblečením, knihami až po různé druhy i exotických jídel a občerstvení, včetně dobré čajovny. dále budeme moci shlédnout zajímavé filmové dokumenty, ohňovou „fireshow“ atd.

divadelní scéna bude situována do prostor dohnálkova parku v centru obce háj ve slezsku, jako tzv. free zóna a bude probíhat v rámci sobotního dopoledne. předběžně jsou potvrzeny divadelní soubory bernard a gerard a tom a jeff.

festival proběhne za každého počasí, a doufejme, že letošní deště se mu vyhnou. více informací hledejte na oficiálním webu festivalu.

blink::

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: ostrava v plamenech 2023
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: michalfest 2023 (sobota)
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda