ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2019
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: ambientní café industrial na vlnách čro ostrava

café industrial
[čro ostrava]
21.04.2011
pravidelnou sérii koncertů v přímých přenosech "radio ostrava live" navštíví v dubnu ostravská hudební skupina café industrial. své hudební experimenty z nové desky představí posluchačům i návštěvníkům v hudebním studiu 1 českého rozhlasu ostrava.
vloženo: 14.04.2011
 

skupina café industrial píše svou historii od roku 2002. kromě pravidelného koncertování stačila již vystoupit v pořadu české televize, na festivalu colours of ostrava, hrála společně s buty, ivou bittovou, měla také vlastní pořad v klubu templ na stodolní ulici s názvem hudební safari s café industrial, zahajovali vernisáže v mánesu.

"hrajeme nadžánrovou hudbu mísící vlivy jazzu, rocku, elektroniky a ambientu. naše vystoupení jsou nabitá napětím a dynamikou projevu. rádi se přizpůsobujeme místu, kde hrajeme a vytváříme tak originální interakci s místem a publikem. dáváme tak posluchačům možnost být součástí všeho, co na pódiu vzniká," přibližuje tvorbu skupiny zpěvák a kytarista františek kuča.

café industrial

café industrial zahrají ve čtvrtek 21. dubna v hudebním studiu 1 ve složení: veronika vlčková (příčná flétna), marcela kučová (sopránový a tenorový saxofon), ondřej pyš (baskytara), viktor dořičák (bicí nástroje a perkuse) a františek kuča (zpěv a kytara). představí své první oficiální studiové album s názvem ostrovy. to vyšlo v lednu letošního roku v produkci petera bindera a tomáše zeno václavíka. "debut obsahuje dvanáct písní pohybujících se nad hranicemi žánrů. podařilo se natočit materiál, který posluchače z řad odvážných námořníků přesvědčí o tom, že ne každý trosečník je zároveň ztroskotancem," říká o albu františek kuča.

skupina café industrial zahraje exkluzivně v přímém přenosu v hudebním studiu 1 čro ostrava ve od 18.00 do 19.00 hodin. pro návštěvníky studia 1 pak bude koncert dále pokračovat. vstupenky v hodnotě 60 kč lze zakoupit v předprodeji a v den koncertu na recepci českého rozhlasu ostrava.

tradici koncertů v přímých přenosech nebo na záznam si český rozhlas ostrava nejen mezi svými posluchači udržuje již léta. tento specifický programový prvek dostal na začátku loňského roku nový název radio ostrava live. v sérií koncertů se v hudebním studiu 1 představují známí umělci české i zahraniční hudební scény různých žánrů; místo dostávají i známé regionální kapely.

blinky::

organizátoři
foto: jiří volejník

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

27.04.2019
>> velký koncert pro velká srdce
 
03.03.-01.05.2019
>> jarní jazz & bluesové dny 2019
 
26.05.2019
>> koncert pro verunku
 
22.06.2019
>> dead kennedys (us)
 
04.12.2019
>> deep purple (uk)
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda