ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: necro metal pilgrims

necro metal pilgrims
[barrák]
26.03.2016
sedmero hejn metalových krkavců se v sobotu 26.03.2016 představí publiku koncertu necro metal pilgrims. první z nich to nakopne už v 17.15 odpoledne.
vloženo: 24.03.2016
 

již druhá vypečená akce z dílny metal pilgrims se chystá do ostravského barráku. na prvním setkání metalových poutníků jste mohli vidět především kapely s jistým folkovým podtextem, ale protože ostrava je z kraje rázovitého, bylo nasnadě vyhovět i fanouškům tvrdších odnoží metalu. jarní akce necro metal pilgrims (nmp) plní slib daný fanouškům a přiváží do ostravy kapely zvučných jmen.

flyer

jako prvním předskokan se v ostravském klubu představí kapela hypnotic ze slovenska, která zatím světu příliš neukázala, jak se dělá poctivý thrash metal, ale protože se pánové snaží, tak dostali prostor se představit i na nmp.

druhým spolkem, kterým se představí v rámci nmp, je kapela thrashing machine z prahy, konkretně ze šestajovic, hrající progresivní thrash metal. pánové svou hudbu předhazují světu od roku 2011 a letos by jim mělo vyjít plnohodnotné album. doufejme tedy, že nám z něj něco pustí, zatím to nezní vůbec špatně. melodic death/black/pagan metal - tak to je přesně styl muziky, který produkují poláci pelgathorium. i v tomto případě se jedná o spolek, který zatím na hudebním poli nezanechal rýhu, podle které by se dalo sít, ale co není, může být.

havířovská grupa awrizis v barráku představí nový singl dead for sure ze své zbrusu nové desky, takže budete mít příležitost jako první si jej poslechnout a popřípadě si desku i koupit. rozhodně nejde o žádnou amatérskou kapelu, ale o plnohodnotný psychedelický nářez.

kapelu dysangelium představovat na obscuru našim fanouškům by bylo jako nošení dříví do lesa, takže jenom v krátkosti zmíním, že se jedná o death metalovou smečku hrající od roku 2011 v drobně obměněné sestavě, kvalitní metal, který je místy říznutý thrashovým riffem či blackovým podkresem.

předposledním spolkem na nmp, který představí své poslední album a pořádně nadupaný metal, je ostravská mlátička nahum. podobně jako dysangelium jsou pánové z nahum profláklou smečkou, kterou není nutno nijak zvlášť představovat. snad jen informace pro ty, kteří ještě neví (ale těch bude myslím hodně málo), nahum mají venku novou desku a zatím to vypadá, že sbírá kladné hlasy. na koncertě u ní určitě něco zahrají, takže můžete získat představu o nové fošně online.

poslední úderkou, kterou budete moct 26.03.2016 vidět, je polská blackmetalová kapela arkona. black metalu se v polsku navzdory celkem velké křesťanské propagandě daří, což je dobře. arkona patří do skupiny black metalových spolků, které směřuji své konání a texty k podpoře starých hodnot, tak jak to obyčejně v black metalu bývá.

pořadí zde uveřejněných kapel nijak nesouvisí s pořadím, v jakém na koncertě vystoupí. myslím si, že to vlastně není až tak důležité. co za důležité považuji, je fakt, že byste se na tomto koncertě měli objevit a zpříjemnit si jaro trochou syrového metalu a ukázat, že metal v ostravě není mrkev, a že jsme hodni se označovat jako město metalu.

blinky::

gord

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

23.03.2024
>> necro metal pilgrims 2024
 

 
nejčtenější 

>> fotoreport:: blues alive XXVII (čtvrtek)
 
>> fotoreport:: ostrava v plamenech 2023
 
>> fotoreport:: svatováclavské slavnosti piva 2023 (středa)
 
>> fotoreport:: 50. těšínský jazzový festival
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 1.)
 
>> fotoreport:: kristýna sibinská a last phrase v docku
 
>> fotoreport:: svatováclavské slavnosti piva 2023 (čtvrtek)
 
>> fotoreport:: the black hole v k3 bohumín
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 
>> fotoreport:: vernisáž výstavy fotografií šedá zóna (2 v 1)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda