ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: folk metal pilgrims vol. 8 představuje vrchol folk metalové scény v ostravě

folk metal pilgrims vol. 8
[barrák]
21.10.2023
ostrava se stává epicentrem folk metalové hudby, když se v hudebním klubu barrák sejdou výjimeční umělci na osmém ročníku festivalu folk metal pilgrims. tato událost slibuje nezapomenutelný zážitek pro fanoušky tvrdé hudby s etnickým nádechem.
pozor! změna: namísto slovenských lunatic gods přijedou jejich krajani ramchat.
vloženo: 22.09.2023
 

pojďme si tedy v krátkosti nastínit, kdo tam toho večera v barráku vystoupí.

achsar ze slovenska budou představovat svou novou desku legends. kapela hraje svou originální hudbu, o které sama tvrdí, že je "melodický folk metal". jejich skladby dokážou rozproudit nejeden moshpit a donutí vás skákat i s pivem v ruce. po jeho vypití si dáte panáka slivovice nebo borovičky a vrátíte se zpět do kotle. přesně takový efekt mívá kapela achsar na svých koncertech.

ramchat je slovenská pagan/folk metalová kapela, která se na hudební scéně pohybuje již od roku 2007. svou inspiraci čerpá z bohaté historie a kultury své domoviny, a skrze svou hudbu vás zavede na cestu bojištěmi starověkých slovanských bohů a hrdinů. zvuk kapely je silně ovlivněn kombinací drsných metalových rifů, epických klávesových partitur a autentických folkových prvků. jejich skladby vás povedou příběhy, které jsou hluboko zakořeněny ve slovanské mytologii a historii, poskytujíce tak nejenom hudební, ale i kulturní zážitek.

krakovská etno-metalová skupina jerna vystoupí v české republice vůbec poprvé. jejich kombinace těžkých zvuků a domorodého folku slibuje nezapomenutelný zážitek. skladby kapely se prolínají od klasického rocku a metalových riffů až po progresivní, složité motivy. plodem této spolupráce jsou dvě studiová vydání long way home a ćmy.

polská kapela lyrre, kterou lze srovnat s známými eluveitie, představí svou novou deskou not all who dream are asleep. kapela má mezi svými členy bývalou členku eluveitie. lyrre spojuje organický zvuk niněry, temné kytarové riffy a velkolepou kinematografickou produkci s právě správným množstvím elektronických inspirací. tyto prvky proměňují v melancholickou, přesto povzbudivou a majestátní atmosféru, která je svěžím dechem pro fanoušky symfonického, folkového a atmosférického metalu. texty jsou bohaté na poetické metafory čerpané z mýtů a středověkých legend. i když se dotýkají existenciálního zmatku, jsou daleko od nihilismu. každá píseň nechává posluchače s pocitem naděje a slibu, že čelem čelit našim bojům nás osvobodí a dá životu smysl.

hudební progresivec a kouzelník frodys představí svůj unikátní folkový projekt s názvem weirdfolk. jeho hudební dovednosti jsou skutečnou lahůdkou pro fanoušky folk metalu. jedná se o one-man projekt vedený vynikajícím hudebníkem a člověkem, který významně přispívá k české metalové scéně. mimo jiné natáčí videoklipy, jako je například the whitecrow od hypnos, videa pro brutal či of a má své projekty jako awrizis a postcards from arkham. rozhodl se vytvořit unikátní folkový projekt s názvem weirdfolk je pořadatelůmm velkou ctí, že na naší akci uvitáme frodys - audiovisual weird arts s jeho projektem, který zahájí celou akci.

osmá edice folk metal pilgrims slibuje opravdu energická vystoupení a nezapomenutelnou atmosféru. událost se bude konat v hudebním klubu barrák v ostravě. fanoušci tvrdé hudby a folk metalu si tuto událost jistě nenechají ujít.

flyer

vstupenky jsou k dispozici online na síti smsticket.cz. přijďte si užít nejlepší z folk metalové scény v ostravě na folk metal pilgrims vol. 8!

linky::

organizátoři & tdv

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

30.11.2023
>> jakub noha
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda