ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: downbelow v altánu

downbelow
[altán]
12.04.2003
no a společně s fotoreportem vám takto netradičně přinášíme i report slovní. downbelow přijeli do altánu bez nemocné zpěvačky hanky (proto ten název), ale skvěle se s tím vyrovnali...
vloženo: 17.04.2003
 

v sobotu večer nás přijela potěšit svým vystoupením do downbelow klubu altán frýdecko-místecko-brněnská kapela downbelow. návštěvnost nebyla sice zrovna rekordní, ale hrát v den, kdy hraje v ostravě team s palem haberou, je vyloženě risk ;o). ovšem nevadí, koncert jsme si užili i tak.

bohužel zpěvačka hanka kvůli nemoci nepřijela, což byla velká škoda, ale kluci to zvládli i ve třech - a se ctí! pro ty, kdož downbelow neznají pokusím se přiblížit jejich hudbu: nerada používám škatulkáž, ovšem bohužel je to často nezbytné, aby si člověk neznalý udělal jakýs-takýs obrázek. hrají funky v rockovém provedení, mají své písně, texty jsou v angličtině (k tomuto hudebnímu stylu je zřejmě vhodnější angličtina než čeština, jak možno slyšeti i u jiných, stylově podobných kapel). v současné době vystupují ve složení: petr fuciman (bicí), lukáš horký alias 242 (basová kytara), david kopřiva (kytara,zpěv) a hanka kopřivová (zpěv).

downbelow jak je jejich dobrým zvykem, na sobotním koncertě jsme slyšeli kromě aktuálních skladeb i starší kousky - vše mistrovsky zvládnuto a publiku naservírováno. i přes nevelkou početnost jsme si intenzivním aplausem vymohli přídavek, byť se kapela zprvu domnívala, že si z nich snad tropíme nemístné žerty.

nevím, jak ostatní, ale já už se nemůžu dočkat jejich dalšího koncertu v ostravě. tento se uskuteční v rámci majálesu vysoké školy báňské, 14.05.2003 v areálu kolejí všb. takže kdo na majáles zavítáte a downbelow ještě neznáte (ale i ti co znáte), rozhodně jejich vystoupení nestravte ve frontě na pivo, ale pod pódiem. nebudete litovat!

alča
foto: martin

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

10.02. + 13.-16.04.2023
>> will wilde & the bladderstones / the bladderstones
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda