ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
líheň 2022
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: downbelow hráli v b.b.c.! vol.2 (best of boom cup: downbelow v boomerangu)

best of boom cup: downbelow
[boomerang]
18.02.2003
většinou dáváme dva pohledy na jeden koncert k dispozici společně pod hlavičkou 2 v 1, ale tentokrát alča dodala report až dodatečně.
vloženo: 26.02.2003
 

v rámci best of boom cup 2002 - 18.02.2003 se nám v boomerangu představily dvě kapely z frýdecko-místeckého podhoubí... klub sice nebyl příliš zaplněn, ale to bych z velké části připočetla hlavně v těchto dnech řádící chřipkové epidemii.

jako první se coby host finalistů boom cupu 2002 down below představila skupina t.u.t. jsou jistě velmi zajímavým objevem na naší regionální scéně. zahráli nám vlastní velmi vydařené funky kousky zpívané anglicky (angličtina je pro tento styl hudby zřejmě mnohem vhodnější než tvrdší čeština, jak vidno zříti u jiných, stylově podobně orientovaných kapel). není také bez zajímavosti, že jediná žena v kapele vládne baskytaře, což není jev velmi obvyklý. také kvality zpěváka pavla kohuta stojí za povšimnutí v jistých pasážích mi trošičku připomínal frontmana skupiny reef. jinak bych t.u.t. velmi vzdáleně přirovnala ke skupině -123 minut.

a potom už hvězdy večera, finalisté soutěže boomcup 2002 downbelow. jejich vystoupení bylo skvělé (jako vždy :-) a nízkopočetné publikum se konečně odhodlalo vyjádřit své sympatie k jejich hudbě tancem. měli jsme možnost slyšet kromě dobře známých kousků také písně starší a úplně nejstarší. a také nové. jedna byla dokonce zazpívána hankou kopřivovou celá česky. jinak se ve zpěvu hanka střídá s bratrem davidem, který zároveň hraje na kytaru. že tento večer hlasivky více namohl david bylo způsobeno tím, že hanka se stala členkou skupiny později, tudíž starší kousky zpívá ještě david sám.

plnější klub by zajisté přispěl k lepší atmosféře, ale i tak byl koncert parádní a už se nemůžu dočkat (a jistě nejen já), až downbelow zavítají opět do ostravy! (pravděpodobně by to mělo být 12.4., klub altán)
vivat boomerang za skvělé koncerty!!!

blinky:

 • downbelow:: www.downbelow.cz
 • boom cup:: www.zulu.cz/boomcup

  alča

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda