ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
líheň 2022
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: sweetsen fest pokračuje v novém areále a v plné síle

přinášíme vám oficiální stanovisko občanského sdružení pod svícnem, pořadatele každoroční přehlídky frýdecko-místecké hudební a divadelní scény, festivalu sweetsen fest.
vloženo: 28.03.2007
 

v polovině února tohoto roku jsme zveřejnili zprávu o zrušení letošního ročníku festivalu sweetsen fest z důvodu nedostatku finančních prostředků. tato informace vyvolala velmi pozitivní a vstřícné reakce na naši podporu ze strany účinkujících, návštěvníků i široké veřejnosti, které nezůstaly bez odezvy. s radostí vám oznamujeme, že se festivalu sweetsen fest podařilo získat nového strategického generálního partnera – čez group. děkujeme této společnosti za rychlou a účinnou podporu, která ve svém důsledku již zrušený festival zachránila.

regulérní, 4. ročník festivalu sweetsen fest se uskuteční ve frýdku-místku v pátek 29. a sobotu 30. června 2007 v areálu stadionu a přilehlých prostorách tj slezan.

sweetsen fest

účast na letošním ročníku festivalu opět mapujícím a propagujícím žánrově pestrou a z tvůrčího pohledu originální frýdecko-místeckou scénu přislíbila řada interpretů. nebude chybět např. čerstvý držitel ceny akademie populární hudby v sekci world music tomáš kočko a orchestr, své nové desky představí kapely downbelow a najzar, folkoví kajkery připomenou své 10. narozeniny, hip-hopový set nadějných sektor III, kteří byli velkým překvapením loňského ročníku, doprovodí o generaci starší prouza, novinkou bude vystoupení finalistky soutěže česko hledá písničku hanky kopřivové nebo mladé kytarové formace stone free. nesmíme opomenout ani další neméně zajímavé kapely jako tut, rk 130, slepí křováci, chvilka poezie, garlands, dobráci od kosti, almára, čadi, die biene maja, the witness a mnohé další. na druhé scéně nás v produkci hudebního klubu stoun čeká celá řada zajímavých mc's a dj's.

i letos bude festival bez vstupného tak, aby přilákal další návštěvníky, zatraktivnil a obohatil celkový společenský a kulturní život našeho města. v loňském roce navštívilo dvoudenní festival na 7000 diváků a tento svým významem a jedinečností daleko přesáhl hranice města i kraje.

i letos vydáme cd sweetsen fest sampler představující frýdecko- místeckou hudební scénu široké veřejnosti. tato cd předáme vystupujícím souborům, médiím a partnerům festivalu.

blinky::

 • občanské sdružení pod svícnem:: www.podsvicnem.cz
 • sweetsen fest:: www.sweetsen.cz
 • předseda občanského sdružení pod svícnem

   verze pro tisk

  související články::


   
  informační kanály 


   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda