ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: sweetsen fest 011

sweetsen fest
[frýdek-místek]
30.06.-02.07.2011
zveme vás na 8. ročník unikátního frýdecko-místeckého hudebního, divadelního a filmového festivalu sweetsen fest, který letos proběhne na pěti scénách.
vloženo: 23.06.2011
 

sweetsen fest letos představí již na pěti scénách hudební formace, divadelní soubory, autorská čtení i filmové projekce. z více než stovky kapel a souborů, které ve frýdku-místku fungují, se podařilo sestavit téměř 70 samostatných hudebních bloků. „jsme rádi, že akci, na které vystupují všichni bez nároků na honorář a vystupují zde pouze umělci z frýdku-místku, podpoří i skupina priessnitz, jejiž kytarista a autor hudby petr kružík již dlouhá léta v našem městě žije. sobotní vystoupení priessnitz, které navazuje na vyprodané turné, bude doplněno projekcí ukázek z připravovaného českého filmu alois nebel, ke kterému složil právě kružík filmovou hudbu“, láká za pořadatele festivalu petr korč.

sweetsen fest tradičně poskytne prostor k prezentaci činnosti neziskových a humanitárních organizací a jejich poboček z frýdku-místku. ve čtvrtek 30. června proběhne veřejná sbírka pro podané ruce, v pátek 1. července pro dobrovolnické centrum společnosti adra a sobota 2. července 2011 bude patřit charitě frýdek-místek.

sweetsen fest 011

charitativní rozměr festivalu bude letos nově doplněn i v areále probíhajícími výtvarnými a fotografickými dílnami frýdecko-místeckých umělců. výsledky budou vydraženy a získané prostředky opět poputují na konta humanitárních společností.

„sweetsen fest je přínosný fenomén, který nemá jen podporu statutárního města frýdek-místek, nadací společností čez a okd, ale na jeho chodu už se podílí i většina frýdecko-místeckých organizací, které v kulturním i společenském životě města něco znamenají. to nám umožňuje další potřebný rozvoj“, doplňuje korč.

sweetsen fest je rovněž akcí, na které před léty vznikl projekt čistý festival společnosti eko-kom, který se zaměřuje na třídění a zpracování odpadů z 20 největších českých letních akcí.

sweetsen fest pořádá ve spolupráci se statutárním městem frýdek-místek a pod záštitou primátora města mgr. petra cvika občanské sdružení pod svícnem ve spolupráci s hudebním klubem stoun.

zpestřením letošního ročníku bude jistě i nový dětský program a sobotní ohňostroj. kompletní program, line-up, časový harmonogram a plánek areálu najdete na oficiálním webu festivalu. a připomínáme, že vstupné je zdrama!

blinky::

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

29.01.-21.02.2023
>> jarní jazz & bluesové dny / intro
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda