ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: benefiční sweetsen fest opět ovládne na tři dny frýdek-místek

sweetsen fest 012
[frýdek-místek]
28.-30.06.2012
poslední červnový víkend bude ve frýdku-místku patřit unikátnímu benefičnímu festivalu sweetsen fest. koncerty, djské sety, divadelní a filmová představení a program pro děti - to vše tam na vás čeká.
vloženo: 15.06.2012
 

hudební, divadelní i filmový festival sweetsen fest ovládne na 3 dny frýdek-místek. původně komorní akce, která se za 9 let rozrostla na jednu z největší regionálních beneficí, bude stejně jako v minulých letech spolupracovat s charitativními organizacemi adra, charita a podané ruce. velká část programu bude nově věnována dětem.

logo

republikový fenomén jménem sweetsen fest i letos nabídne na několika scénách stovky frýdecko-místeckých umělců a desítky samostatných představení. program, který zahrnuje koncerty, divadelní představení, autorská čtení i filmové projekce, se bude odehrávat v areále a okolí stadionu tj slezan. návštěvníci se mohou těšit na služebně nejstarší pod svícnem stage, progresivní stoun stage, komorní scénu u arnošta, letní kino i loňskou novinku - cirkusové pavlač šapitó, které bude mimo večerní hudební program po celý den nabízet atrakce, soutěže a dílny pro děti. původně plánovaná hard&heavy scéna v zahradě národního domu se z důvodů možného rušení obytných částí města přesouvá na podzim do klubu stoun.

sweetsen fest se i letos těší podpoře města frýdek-místek, nadace čez a taky nadace okd, se kterou nově pro letošek připravil rozšířený dětský program. dětské skákací atrakce, malování na obličej a soutěže doplní i profesionálně vedené workshopy – fotografický a malířský, s možností výhry digitálního fotoaparátu, který věnovala právě nadace okd. perličkou, která jistě potěší všechny rodiče, bude i možnost hlídání dětí v dětském stanu střediska volného času klíč.

sweetsen fest tradičně poskytne prostor k prezentaci činnosti neziskových a humanitárních organizací a jejich poboček z frýdku-místku. ve čtvrtek 28.06.2012 bude probíhat veřejná sbírka pro občanské sdružení podané ruce, v pátek 29.06.2012 pro dobrovolnické centrum společnosti adra a sobota 30.06.2012 bude patřit charitě frýdek-místek.

charitativní rozměr festivalu bude letos ve spolupráci s nadací okd doplněn i o benefiční výstavu prací frýdecko-místeckých malířů a fotografů na téma život má mít hloubku. cílem bude opět získat od zájemců finanční prostředky, které poputují přímo na konta humanitárních společností.

„jsem hrdý na to, že zrovna ve frýdku-místku se nám daří spojovat hudebníky, kteří vystupují bez nároku na honorář, umělce, kteří vytvoří díla pro účely charitativních aukcí, a nadace velkých společností čez a okd, kteří nám pomáhají naše myšlenky realizovat. těší mě, že se do podpory akce v rámci sbírek zapojují jak běžní návštěvníci, tak úspěšné firmy a podnikatelé. mám radost z toho, že statutární město vnímá sweetsen fest jako jednu ze strategicky nejdůležitějších společenských akcí. a ve výsledku vnímám jako největší hodnotu fakt, že se daří spojovat všechny tyto síly k pomoci potřebným prostřednictvím společností adra, charita a podané ruce. myslím, že podobné projekty, které spojují lidi se společnými hodnotami, jsou v dnešní době velmi důležité. když se u toho navíc dokážeme ještě pobavit, je to tím lépe“, popisuje zakladatel festivalu petr korč z občanského sdružení pod svícnem.

9. ročník největšího frýdecko-místeckého festivalu proběhne ve frýdku-místku od 28. do 30.06.2012. vstup je již tradičně zdarma.

sweetsen fest pořádá ve spolupráci se statutárním městem frýdek-místek a pod záštitou primátora města mgr. petra cvika občanské sdružení pod svícnem ve spolupráci s hudebním klubem stoun, národním domem frýdek-místek a hlavními podporovateli, kterými jsou nadace čez a nadace okd.

blinky::

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda