ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: pod vlajkou bananové republiky II

banana
[parník]
19.04.2003
jak už ovéčka informovala, kapela banana rozhoupala parník tak, že vlny šplouchaly až na palubu! kapitánka vladivojna to ale báječně ustála. můžeme prozradit, že se můžete těšit i na rozhovor s kapelou (pěkně újetý).
vloženo: 24.04.2003
 

jako smršť se přehnala vitamínová bomba z exotických krajů banana klubem parník. klub to všechno zdárně ustál, i když měl určitě co dělat. podobně řízná muzika v jeho útrobách totiž příliš často nezaznívá. tím nechci naznačit, že by se tam snad banana nehodila. to ne. navíc komornější prostředí parníku dalo jejich vystoupení malinko jiný ráz, než v jiných klubech, což jistě nebylo na škodu.

začalo se pěkně zostra, tak jak je to u banany dobrým banana zvykem. pro výstižnější popis jejich hudby bych si tentokráte dovolila použít textu z jejich vlastních zdrojů: "kapela v sobě spojuje agresivní rytmicko-melodickou hudbu prolínající se styly rock, hiphop, hardcore, funky, psychedelic music s alternativními tendencemi." skutečně vyčerpávající popis. převedeno do laické mluvy, je to prostě směs všemožných stylů, ale umně spojená do symbiózy, jejímž výsledkem je originální hudební nářez. to vše je ještě korunováno-opět cituji: netradičním pěveckým projevem vladivojny, připomínajícím extravagantní ninu hagen zpívající svým osobitým jazykem." klára alias vladivojna je také miláčkem publika pro svou show, kterou na pódiu předvádí. různé převleky a rekvizity jsou na "každokoncertním" pořádku.

na druhou půlku koncertu měla skupina připravený další banana repertoár v akustické verzi. také velmi vydařený. slyšeli jsme kromě starších písní i zbrusu nové kousky, které již brzy vyjdou na novém albu. a abychom neodcházeli domů nějak ukolébáni, závěr koncertu a přídavek byly opět ve znamení zběsilého tempa.

o skupině banana jistojistě ještě nejednou uslyšíme a jsem toho názoru, že obzvláště z vladivojny nám tady roste ambiciózní hudební osobnost se vším všudy...

alča
foto: alča

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda