ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2020
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: off festival 2010

off festival 2010
[katowice (pl)]
05.-08.08.2010
svátek hudby v neatraktivním městě? proč ne! nejdůležitější polský festival alternativní hudby a kultury zve již popáté do polských katovic.
vloženo: 30.06.2010
 

letos budou katovice hostit plejádu současných hudebních špiček, a to jak nováčků, tak také věhlasných stálic hudebního nebe. blízký polský festival je poměrně mladičký a vyprofiloval se od velice skromného a amatérského nováčka na zkušeného borce, kterého nikdo nepřehlédne, alespoň tak to vyzní z letošní soupisky účinkujících.

původně byl off festival lokalizován do předměstských myslowic, což je rodiště ředitele a zakladatele offu artura rojka (který mimochodem působil a působí ve slavné rockové skupině příhodně nazvané myslovitz). pátý ročník se posouvá z okraje katovic blíže k centru, tím pádem se i změní mírně ráz festivalu. svým přesunem z poklidného lesíku do městského ruchu z něj bude obdobná verze festivalu jako např. colours of ostrava, doufejme že tato změna bude jen pozitivní a přínosná.

logo

na co se letos tedy můžeme těšit – bude toho vskutku mnoho! letošní ročník bude tématicky zaměřen na dvousté výročí od narození polského skladatele fryderyka chopina, to znamená že určití vystupující své koncerty budou věnovat tvorbě tohoto věhlasného mistra. ze zahraničních hvězd: dinosaur jr, flaming lips, a place to bury strangers, tindersticks či matmos nebo génius tiché ambientní hudby william basinski. dále elektronickou scénu bude zastupovat fennesz, philip jeck a také mladičký pohodář říkající si toro y moi a mnoho dalších samozřejmě. skutečnou lahůdkou bude vystoupení – a zde prostě naprosto oprávněně patří slovo kultovních - the fall, jenž zas tak často nekoncertují.

důležité informace závěrěm, konat se bude festival ve dnech 05.08 – 08.08.2010 v katovicích v oblasti zvané dolina trzech stawów (údolí tří jezer) - od centra města asi šest zastávek hromadnou dopravou. vystoupí na 90 účinkujících na čtyřech scénách. vstupenky jsou samozřejmě již v prodeji, bližší info na stránkách ticketpro. jakékoliv podrobnosti o festivalu, line-upu či dopravě naleznete na oficiálním webu festivalu. takže snad se v srpnu v polsku potkáme a vypijeme spolu lecha na zdraví skvělých pořadatelů nevšedních zážitků.

blinky::

ov-kluby.net

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

09.04.2020
>> david stypka s bandjeez
 
10.04.2020
>> spolu jedním hlasem
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda