ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2020
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: off festival club 2011

off festival club 2011
[katowice (pl)]
16.04.2011
hlukař merzbow na dosah všem slezanům, již tuto sobotu v katovicích jako předzvěst letního off festivalu.
vloženo: 12.04.2011
 

polský off festival si vybudoval velmi silné renomé v posledních letech, hlavně díky velkým hvězdám které zve ze zahraničí. ať už loni, kdy byl line-up skutečně nabitý zajímavými jmény, namátkou the flaming lips, the fall, no age, antlers atd., tak také v minulosti. organizátoři ale chtějí na sebe upozornit již nyní a proto se chystá jakási ochutnávka před létem: off festival club. míň jmen, zato kvalitních. hlavní tahoun klubové edice offu je merzbow, který vystoupí v katovickém prostoru gugalander.

japonec merzbow (vlastním jménem masami akita) je pionýrem i věčným světlem žánru noise/ambient, lépe řečeno dark noise. od osmdesátých let vydává bez sebemenší přestávky jednu desku za druhou. nemá valný smysl je chtít nyní spočítat, mluví se snad o čísle 200(sic!). jeho abstraktní a nervy drásající hlukové plochy do sebe vstřebávají ruchy a disharmonie bezmála celého světa. současným noiserům stačí délka 15 minut aby předvedli svou show, u merzbowa bývají vystoupení obvykle o délce klasického rockové koncertu. těžko říci jaký bude jeho polský koncert, jisté ale je, že to bude hodně nahlas. v katovicích jeho show obohatí bubeník balazs pandi, což slibuje ještě delikátnější zážitek.

flyer

v katovickém klubu gugalanderu ovšem nebude merzbow jediným, na koho stojí za to přijet. nelze mluvit o předkapelách klasického typu, spíše o rovnocenných partnerech. jazzoví mágové zs a kid606 jsou skvělým doplňujícím článkem v sobotním večírku extravagance. ti co měli možnost vidět zs loni na offu mi dají jistě za pravdu. co čekat od miguela depedra aka kida606? šílený mix breakcoreu, idm, techna a vůbec všeho co mu přijde pod ruku. stačí si poslechnout jeho desku s výmluvným názvem kill sound before sound kills you, a máte jasno. polské barvy budou hájit v tento večer niwea.

o tom, že tento večírek hluku a zřejmě i pozitivní dekadence bude extrémní není pochyb. bude to hlasité, chaotické a nespoutané. špunty do uší sebou a předsudky nechte před vchodem do klubu.

blinky::

martin šenkypl

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda