ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: boom cup 2009

pořadatelé největší multižánrové vyhledávací soutěže na moravě, boom cup, ve spolupráci s českým rozhlasem ostrava, vyhlašují 8. ročník tohoto oblíbeného hudebního klání.
vloženo: 06.04.2009
 

přihlášky do soutěže boom cup 2009 si můžete stáhnout na webových stránkách soutěže a poslat je vyplněné na igor.vasut@centrum.cz elektronicky a nebo poštou na adresu: templ music klub, stodolní 22, ostrava 702 00 na obálku připište boom cup 2009.

uzávěrka příjmu přihlášek je 30.06.2009, v měsíci červenci probíhá výběr kapel do soutěže a koncem července jsou kapelám posílány termíny koncertů, které se konají v ostravském klubu templ od září do prosince, vždy každé úterý. každý soutěžní večer hrají 3 kapely sety zhruba po 30. minutách, během základních kol se tak představí v 16. kolech celkem 48 souborů. soutěž hodnotí 5. členná porota složená z renomovaných hudebníků, hudebních žurnalistů a redaktorů, dále kapelu hodnotí publikum během soutěžního večera v klubu a návštěvníci webu soutěže.

na webu můžete naleznout nejen informace o jednotlivých kapelách, ale druhý den po koncertu i mp3 ze soutěžního večera a co víc, můžete sledovat celou soutěž on-line pomocí video streamu, který zajišťuje společnost ha-vel internet mms://video.ha-vel.cz:8086 a být tak v klubu i když jste právě na jiném konci republiky. vítěz boom cupu 2009 se účastní festivalu colours of ostrava a má k dispozici studio českého rozhlasu ostrava k pořízení nahrávky a nebo se český rozhlas vypraví přímo do klubu a natočí záznam koncertu, jak tomu bude 21.05.2009, kdy bude v klubu natáčet kapela hi-fi z prahy, která zvítězila v minulém ročníku soutěže.

logo

účastníci boom cupu jsou masivně medializováni ať už v české televizi ostrava, kde se pravidelně účastní živého hraní v pořadu dobré ráno (21.05. hi-fi) a (22.05. bek ofis), nebo na stránkách regionálního tisku deník, mf dnes, právo, kulturní program, atd. o soutěži informují webové servry ostravské kapely, ostravské kluby, zulu a další.

soutěž boom cup má celoročně své místo v pořadu harenda, který vysílá český rozhlas ostrava pravidelně každý čtvrtek od 20.00 a kde se během soutěže objevují aktuální nahrávky soutěžních kapel a po skončení soutěže se harenda vrací k jednotlivým účinkujícím a sleduje jejich následný vývoj. soutěž podporuje rovněž hudební pořad, rádio a internetová televize fajn rock music a hudební kurzy.

takže začínající i zaběhnuté kapely naváhejte a přijeďte do ostravy za novými hudebními kontakty a za neopakovatelnými zážitky z klubových koncertů v klubu templ na ostravské stodolní ulici.

blink::

 • www.zulu.cz/boomcup:: www.zulu.cz/boomcup

  organizátoři boom cupu

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  pozvánky 

  29.01.-21.02.2023
  >> jarní jazz & bluesové dny / intro
   

   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda