ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2019
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[pjetka]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

report:: uwaga uwaga aneb co tě nezabije to tě posílí...
(kapitola 2. - milenium, u cikána)


uwaga! rock for people tour
[česká republika]
17.-26.03.2004
po čase tu máme další díl cestopisného seriálu o společném turné vypsané fixy a polských hey. autor márdi (v.f.) už připravuje další - pravděpodobně poslední díl! těšte se!
vloženo: 19.04.2004
 

kapitola 2 - milenium, u cikána
stejně jako v praze dopadl i koncert v táboře. osobně můžu napsat, že jsme si zahráli mnohem líp než v praze, protože mejla už trochu upravil svůj kytarový projev. celé to víc drželo dohromady a lidé se bavili víc než dobře. hey byli trochu přešlí z nejméně vstřícné reakce lidí, ale rozhodně to nebylo negativní - uvidíme, jak dopadneme my v polsku... jeli jsme rychle domů. další den přijel konečně ten správný náhradník za mlejna. přijel pozdě, ale v rámci extrémního šílenství jsme stihli přehrát několikrát za sebou 18 věcí, který se aleš zenkl stihnul naučit, a tak to vypadalo dobře. připomínalo mi to starý časy, kdy už to dejmala nebavilo a neustále nám sděloval důvody proč někam nemůže jet a my jsme také neustále pátrali po někom, kdo s náma pojede hrát. pořád hrát dokola ty samý písničky ve zkušebně s někým novým. psychopatie a nutnost v jednom. sladká odměna v podobě zvládnutí daný situace.

takže jsem se celkem těšil na koncert v hradci. pak zavolal pítrs, že dodávka je v cíli. ten cíl se jmenoval jinak než hradec králové. lidé se v něm často nachází a také se do něj často posílají. dva týdny se kolem něj motala vf. nejdřív se tam dostal mejn a teď naše čerstvě splacené auto. nakonec pro aparát přijel bahnous z chrudimi. díky. koncert v hradci byl výbornej. basa tvrdí muziku a já tvrdím to samý. hey byli nadšený - jejich kytarista źaba objevil nový drink, který hodlal konzumovat v hojném množství. byla to zelená. nechápal jsem to. jednou jsem se totiž vsadil, že nejdřív vypiju láhev zelený a pak pojedu na centrifuze. dal jsem si to dvakrát. tohle ale źaba neudělal. udělal něco jiného. během vystoupeni v.f. chtěl skočit z podia a málem si zlomil ruku. kdyby byl z v.f., tak bych slovo málem nemusel používat...

cikán je moc pěknej klub. má jedinej problém. ten jedinej problém je, že majitelka lila má neustále spoustu problémů. nebudu to tady rozebírat do detailů, ale některý záležitosti nechápu. klub je narvanej k prasknutí, akce probíhá bez konfliktů, lidi se dobře baví. lila stojí nasraná u dveří a šance, že se třeba usměje je asi taková, jako kdyby ivan mládek nastoupil na post kytaristy do napalm death. šance, že objeví nějakej novej problém, kvůli kterýmu vyprudí kohokoliv je pravděpodobná. ne tak to není. to je reálnej stav a nikdo nemá šanci to změnit. je to trochu škoda. možná, že v soukromí je lila hodná, milá, chápavá a starostlivá. kdo ví, co se skrývá pod slupkou drsňačky?? na druhou stranu cikán funguje dlouho - skoro nejdéle ze všech klubů v č.r. - takže z funkčního hlediska na tom asi něco bude. nezbývá než na závěr popřát lile hodně úspěchů. druhej den ráno mi zavolal brácha a sdělil mi radostnou zprávu o tom, že dodávka není v p....i, nýbrž v zadřený p....i. hahaha.

pokračování příště.

márdi (vypsaná fixa)

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

22.01.-06.03.2019
>> lukáš horký: moje město
 
26.03.2019
>> manowar (us)
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda