ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2019
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[pjetka]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

report:: uwaga uwaga aneb co tě nezabije to tě posílí...
(kapitola 0. - úvod)


uwaga! rock for people tour
[česká republika]
17.-26.03.2004
o společném turné polských hey a vypsané fixy už jsme tu leccos napsali. teď ale máme pro vás pohled zevnitř této neobvyklé šňůry. kdo navštěvuje pravidelně stránky v.f., bude vědět, o co se jedná... děkujeme fixímu frontmanovi márdimu za svolení použít jeho cestopis na pokračování i na ovečkách! a věřte, že to vážně stojí za přečtení!
vloženo: 08.04.2004
 

uwaga uwaga aneb co tě nezabije to tě posílí...
...a úplně nejlepší je, když se to několikrát za sebou zopakuje.

úvod - všechny události, který nastaly před sérií koncertů s hey už byly popsaný na fixa.cz - radši ještě jednou stručněji - těsně před tím vším si mejn zlomil ruku a nastalo psycho. začalo to tak, že jsem spal a najednou mě vzbudila rána do okna - byla to sněhová koule,která přilítla z pekla... ba ne byl to methalpop, kterej ji hodil a do mýho rozespalýho obličeje vmetl krutou realitu. mejn - game over. šel jsem se projít a celou dobu jsem sprostě nadával. celou dobu a taky celou cestu. nakonec jsem se přes to přenesl, ale byl to tak třetí pokus na základní výšce. ještě nic nezačalo a už se to sere.

začali jsme pátrat po tom, kdo by to mohl zahrát, ale těžko najdeš druhýho mejna. ještě ke všemu byl čtvrtek a druhej den jsme měli hrát v krnově. šel jsem do zkušebny a potkal jsem hlaváčka - kytaristu šílený kapely rozmazaný děti, která se rozpadla před 10 lety, ale roman hraje a nahrává dál. je moc dobrej, ale nikdo to neví. to je na světě normální. právě se vrátil z irska, kde se protloukal asi 4 měsíce a snažil se zlomit osud na lepší stranu. nevyšlo to - to je na světě taky normální. nabídnul mi, že pojede s náma. jamovali jsme ve zkušebně skoro celou noc v sestavě já, pítrs, hlaváček. mejn ležel doma a mejla s náma nejel, protože jel jinam. měl přebrat žebřík - to bylo domluvený dávno, a tak jsme mu ani nevolali - hlaváček totiž nehrál na basu, ale na moji kytaru. já jsem zase hrál na jeho španělu. ze začátku to znělo otřesně, ale pak to začalo být zajímavější. další den jsme jeli do krnova. řídil brácha a ze začátku vůbec nedovedl pochopit, co se děje.

"vy máte nějakou novou kapelu?"
"ne."
"co to je za týpka?"
"hlaváček."
"aha."

brácha položil ještě asi tři kontrolní otázky, zjistil, že je to další podivná situace s v.f. a jelo se. koncert dopadl moc dobře. bylo to nepochopitelný, ale fungovalo to. díky této situaci jsme nakonec takhle odehráli i další 3 koncerty. všechno se změnilo ještě několikrát. happyend se nekonal. mejn sice vstal z mrtvejch a nahradil s prstem v sádře všechny možný basisty, ale nakonec mu ruku zlomili ještě jednou, protože mu blbě srostla. ve středu jsem přišel ke zkušebně, jaro to výborně rozjelo a já se strašně těšil na to, jak si výborně zahrajeme. u zkušebny seděl pítrs a řekl:
"mejn je na operaci."
znělo to jako vtip, ale bohužel to vtip nebyl. můj mozek se zachoval jako frajer - procedil informaci a vyrazili jsme. v obrovský dodávce jsme seděl já, pítrs a jeho holka kristina. vypadalo to děsivě.

(pokračování příště)

márdi (vypsaná fixa)

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

22.01.-06.03.2019
>> lukáš horký: moje město
 
26.03.2019
>> manowar (us)
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda