ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[pjetka]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: vypsaná fixa v boomerangu

vypsaná fixa
[boomerang, nora, bedrunka]
05.-07.12.2002
francovku s sebou! proč? starší ročníky možná tuší, ostatním napoví naše pozvánka na tři koncerty, na které se sami mooooc těšíme!
vloženo: 04.12.2002
 

za mých mladých let - čili v době presupermarketalní - se fixa recyklovala pomocí lihovin pro zevní, nebo technické použití - báječně se hodila právě klasická francovka. to jste odšpuntovali fixu zezadu, nalili trošku alpy dovnitř a pokud jste to přehnali, tak vám fixa tekla ještě půl roku... a zasvinila kdeco. dnes je všechno jinak - jednak jsou fixy všude k dostání (v mnohem vícebarevných sadách, než bylo těch 4 resp. max. 12), druhak jsou relativně levné a třeťak lidi už nejsou tak spořiví... prostě: konzum světu vládne.

fixa

tahle fixa, i když je vypsaná, recyklaci nepotřebuje. navíc až na vyjímečné příležitosti neteče, nesviní a snad se tak snadno nedá koupit. a když si představím, jak by se asi pítrs tvářil, kdybyste do něj zezadu lili francovku... au!

tato našlápnutá pardubická partička se dala dohromady léta páně 1994, přičemž dle slov márdího: "první sestava trvala zhruba půl hodiny". první sestavou rozuměj: márdí - kytara; pítrs - basa; mejla - pouštění automatu. večer v hospodě potkali dejmala a po vystřízlivění se dala dokupy sestava, která trvá dodnes: márdí - zpěv, kytara; mejla - kytara; dejmal - basa a pítrs - bicí. od té doby už pardubicemi proteklo mnoho kubíků labe a krom několika dem, vlastními silami vydaných cd a opravdického alba u velké firmy: brutální všechno má v.f. na svém portfóliu hlavně pěknou řádku vydařených koncertů uvnitř i vně republiky, z nichž... ale raději budu opět citovat márdího: "jako největší úlet se jeví společná akce s orchestrem miroslava hybše na pražským hradě, kterou uváděl miloš frýba - to jsem dodnes nepochopil, jak tohle mohlo vzniknout."

a teď je konečně můžete vidět i vy! už tento týden v ov-kluby.net area odehrají tři koncerty (05.12.2002 - boomerang [ostrava], 06.12.2002 - nora [kopřivnice), 07.12.2002 - bedrunka [bohumín]), na konci měsíce pak 27.12.2002 ve frýdeckomísteckém d.k. a v únoru přijedou do zlínského golema, resp. šumperského d.k. podle toho, co jsem letos viděl na rock for people, je vážně na co se těšit! výborně šlapající veselá muzika + nevšední texty + spousta energie = pořádný nářez!

blink:

 • vypsaná fixa:: www.fixa.cz

  dudyn
  foto: © m.kudláček

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 

  facebooktwitterrss feed

   
  pozvánky 

  22.01.-06.03.2019
  >> lukáš horký: moje město
   
  26.03.2019
  >> manowar (us)
   

   
  reklama 

   
  hudební svět

  podpora 

   
  pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web
  obscuro.czmetan city
  eclipticside.com

   

  naše ikony: 
  ov-kluby.netov-kluby.net
  ov-kluby.netov-kluby.net
   

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda