ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: tata bojs v u-klubu (nonsens report)

tata bojs, loco poco
[u-klub]
04.10.2005
četli už jste n reportáží z koncertů tata bojs a myslíte si, že už vše co mělo být napsáno, napsáno bylo? pokud ano, máme pro vás tak trochu nonsensový report, aneb zcela dětsky nevážně o x-tém koncertě tatáčů za poslední rok.
vloženo: 12.10.2005
 

milý mardošo,

trochu se stydím, takhle před všemi, ale jednou to ven muselo.

totiž, před několika dny mě napadlo, že bych si mohla napsat recenzi. vymyslím si ji chozením po koncertech. na nějaký si zajdu. rozhodla jsem se. jenomže, to by nebylo vončo. chtěla jsem to říct přímo tobě. když se tě to už týká, že. tak tedy - dávno už na koncerty tata bojs nechodím kvůli tata bojs. nějaká hudba je vedlejší. je mi ukradená, proč to neříct. slovní hříčky znám nazpaměť, tak co bych z nich pořád měla. oblečky a image taky nic moc a (přiznejme si) i sebelepší melodie časem zevšední. chodím se tam koukat na tebe. na to, jak tančíš. jak skáčeš. jak kmitáš nožkami, jak neuroticky popošlapuješ, jak se pohupuješ, jak padáš, protože zakopáváš o kabel za sebou, jak se zas zvedáš a tančíš & skáčeš... taky stereotyp, řekneš si (tedy, neřekneš, protože si to nikdy nepřečteš...), ale omyl - je to jistota. zábavná jistota tryštící veselí & milost & familiérní přátelskost & lidskou neuvěřitelnost a tak vůbec. třeba u první c.v.a.n. vyskočíš hned zprudka kamsi dopředu, u toreádoské otázky si zas s vládíkem vždycky přešlápnete o ten taneční krok doprava & doleva, v attention aux hommes běžíš za milanem, že. pokaždé je to možná stejné, ale pokaždé to působí hezky. odskáčeš šestnáct písniček v kuse a to už je pořádný maratón.

myslím, že se dostáváte do stádia, kdy je v podstatě zcela vedlejší hodnotit nějakou zvukovou stránku věci. prioritní záležitostí se stal tanec & poskok a vy to víte. vím to i já, jinak bych ti nepsala, že. jinak bych vůbec takhle nepsala o koncertě. nepochopit základní ideologii tata bojs (čili úplně se s vámi minout), drkotala bych tady o nějakých c.v.a.n., šťastnějších, tomášovi, jednotkách času, eliškách, b.m.o., geometrických, lasičkách, virtuálních duetech nebo snad růžových armádách jako stabilizovaných přídavcích. to tě ale nezajímá (kdo by se taky chtěl bavit o svých písničkách, že) a mě vlastně taky ne. chce se mi říct, že váš olomoucký koncert se od těch předešlých nelišil a to je nakonec dobře. dokonce bych řekla, že se mi už tak nějak ztrácejí vzpomínky na to, kdy a kde jsem vás viděla, co se dá dělat. pamatuju si, jaké to bylo poprvé a naposled, ale začíná se to stírat. ostatně, vždycky to jelo podle stejného modelu: půlhodinky zvukovky, během které začíná méně tolerantní či neznalé publikum nadávat, vykřikovat jméno následující kapely (pakliže jde o rockový festival), tleskat & tančit (pakliže jde o taneční festival), tvoje uvítání: "ahoj, my jsme skupina tata bojs z hanspaulky", nějaké to jazykové zaškobrtnutí a c.v.a.n. (pakliže se psal rok 2005). následovala šťastnější, ve které se k vám (a hlavně k tobě, bavíme-li se o tom tanci, že) přidává klárka nemravová. stejná euforie se opakovala po následující deset až patnáct písní, než přišla poslední (růžová armáda, pakliže jsme stále v blízké minulosti). stejný model, ale mně to nevadilo. zvykla jsem si na to, jak a kde jsme se potkávali, že u toho vždycky někdo byl, že jsme nikdy nebyli sami atd. proto jistě chápeš, jak si cením tahu na předvánoční trh v podobě koncertního dvd. snad jen, doufám, že sis své kreace pojistil autorským právem! jsem naivní? nejsem sama :)!

s (platonickou) láskou ludva.

ps: směla bych si s tebou někdy zatančit? :)

pps: poklona patří i milé najazzlé (hodně obšírně soil + eggnoise dohromady) předkapele loco poco, která publikum nejen výtečně připravila, ale i pobavila...

ludva

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

29.01.-21.02.2023
>> jarní jazz & bluesové dny / intro
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda