ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: tata bojs na turné

tata bojs
[s klub, černá louka]
15. a 16.05.2003
tata bojs vyráží opět na turné. a vyzerá to zase na mimořádnou událost! holt, když máte v kapele výtvarníka, tak je asi problém udržet ho na uzdě. ovšem - proč taky???
vloženo: 12.05.2003
 

velkolepá scéna, silný zvuk a neobyčejná světelná a vizuální show - to vše chystá skupina tata bojs (slovensky tatko bojs - pozn. dudyna) pro zatím největší a nejvýpravnější turné ve své historii s názvem "klid před buřinkou". koncerty se uskuteční během května a jako special guest turné se představí dlouholetý kamarád kapely dj blue a talentovaná skupina roe-deer, jež má čerstvě na kontě druhou (a mimochodem výbornou) desku aquaparty.

tata bojs

rok 2002 byl pro tata bojs velmi intenzívní a to nejen na práci, ale i na úspěchy. album "biorytmy" vydané v dubnu se několik týdnů drželo mezi nejprodávanějšími tituly v české republice, singl z alba "tanečnice" byl desátou nejhranější skladbou v českých rádiích za rok 2002. poté následovalo turné "biorytmy tour 2002", v rámci kterého tata bojs vyprodali několik sálů v české republice - mezi nimi dvakrát i pražské divadlo archa. v létě se stali jednou z nejžádanějších skupin hudebních festivalů v čechách i na slovensku. loňskou koncertní sezónu zakončili v listopadu uspořádáním výpravného koncertu ve sky klubu brumlovka v praze. show "attention biorytmy!" měla velký úspěch a vidělo ji 2 tisíce diváků. na konci roku vyměnili tata bojs kytaristu - maťo mišíka nahradil vláďa bár. při rozdělování cen české hudební akademie anděl 2002 letos v březnu dostali tata bojs hned dvě zlaté sošky - za album roku v oblasti rocku a za nejlepší videoklip k písni "attention aux hommes".

výtvarná podoba koncertů jarního turné klid před buřinkou a attention biorytmy II vychází právě z vizuálu listopadového vystoupení, které vypracoval a zrealizoval milan cais alias p3d-01. jen s tím rozdílem, že scéna bude vždy přesně "šitá na míru" prostoru, ve kterém se koncert uskuteční. o videoprojekci na koncertech se jako obvykle postará jaromír pesr ze společnosti intimate arts, světelnou show vytváří dvorní osvětlovač skupiny - martin novák.

tata bojs

samotné pódium bude mít na některých koncertech rozměry až 15x8 metrů plus přední molo 3x2 metry. hlavní část scény tvoří 2 pětimetrové barevné světelné sloupy. mluvící hlava z biorytmy tour má nový design - je zahalena do svítících žároviček. před ní se nacházejí tři předsunuté monitory. z hlavy vystupuji a celou scénu proplétají prodloužená světelná ramena, které jakoby spojují hlavu s dalšími projekcemi, v prostoru před hlavou je instalován poloprůhledný závěs, který (stejně jako ramena hlavy) reaguje na uv světlo a je rozpohybováván větráky. pravděpodobně největší technickou vymožeností, kterou s sebou tata bojs povezou je celkem 6 počítačem řízených projekcí synchronizovaných s hudbou kapely. docílí se tak neobyčejného průniku hudby a obrazu v reálném čase. scéna dále vyniká i dvěmi nafukovacími vaky (původně tzv. noční hlídač, kterého milan cais vyrobil a nainstaloval v roce 2000 na budovu goethe institutu v praze), které se stanou matnicí pro dvě z celkem šesti projekcí.

blinky::

 • tata bojs:: www.tatabojs.cz
 • roe-deer:: www.roe-deer.cz

  z letáčku oo.c.r.koval strictly blue
  foto: larch

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  pozvánky 

  18.05.2024
  >> zemězvrat 2024
   

   
  nejčtenější 

  >> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
   
  >> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
   
  >> fotoreport:: protheus a komunál v barráku
   
  >> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
   
  >> fotoreport:: norbert žije v barráku
   
  >> fotoreport:: mucha v docku
   
  >> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
   
  >> fotoreport:: cody jasper v kupe
   
  >> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
   
  >> fotoreport:: žamboši ve frýdecko-místeckém velikonočním městečku
   

   
  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda