ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: tata bojs ve fabricu (aneb nanotour se vrací)

tata bojs
[fabric]
23.11.2005
tata bojs vyráží v rámci propagace svých 2cd a 2dvd nanotour na stejnojmenou šňůru volume 2. a startují v ostravském fabricu... jako support uvidíme vyškovské here.
vloženo: 12.11.2005
 

a léta letí a roky běží a minuty utíkají... inu, každá časová jednotka má svůj dopravní prostředek (ale taky levou a pravou stranu...) a zdrhá, až se jí za prdelí práší... a že těch jednotek času zmizelo za obzorem od doby, kdy tata bojs ne tak docela zaplnili maličkatý parník...

tb

to jsem ještě býval mladým dudynem a na palubu mě zlákala především televizní "šedesátka". vedle klipu jaro k tehdy nové desce ukončete nás..., do kterého vyráběly přenádherné červené berušky milované babušky mardoši a bubliny (a pak si tam ještě s chutí zahrály), v přidružené reportáži předčítal mardoša své vyhlášené slovní hříčky, z nichž část byla v tom běhu času spolykána některými texty. (vězte, že vyšly také knižně pod názvem cool v plotě, nicméně celý náklad je již dávno beznadějně rozebrán - ovšem je zatím stále k dispozici na jakési staré větvi webu nakladatelství.) pamatuju si, že jsem odjížděl na jedné straně (nejspíš nalevo) nadšený z muziky a na té druhé poměrně zklamán, že mardoša ve svém průpovídání mezi písničkami poněkud zaostal za svou televizní pověstí...

tb

tata bojs ale nejsou z těch, kteří by zůstali stát (a dobře nám tak!) jsou neposední jako ten čas a není v manéži českého hudebního cirku kapela, která by měla tolik chuti a odvahy se vyvíjet a měnit. měnit - nikoliv ve snaze slepě následovat komerční trendy, ale v neustále touze hledání nového. od alternativních začátků šagali, šagáli a ladova alba přes hardrockové ukončete nás... se propracovali ke kombinaci elektronických zvuků a prvků taneční muziky s rockem až hard rockem. a tyto vody poslední roky prozkoumávají ze všech stran, brousí a pilují, zkoušejí nové a nové věci... a nezůstává jen u muziky... bublina hýří nápady i jako výtvarník (však si vzpomeňte třeba na růžovou šílenost na kopřivnických šlahounech, na obří kytky na biorytmy tour nebo třeba právě na futuristické počítačové projekce nanotour).

tb

no vidíte - další věc... kdo jiný by tu měl odvahu jít do koncepčního alba a onu koncepci dovést k dokonalosti knížkou s celým příběhem, jež (nano)album s následnou tour jen načrtává...? a nakonec si ještě udělali (no a nám jakbysmet!) radost živým dvojalbem nanotour a stejnojmeným 2dvd. především kvůli nim startuje 23.11.2005 právě v ostravském fabricu nantour 2. a pořádá jej tak pro mě trošku symbolicky právě mnohem výše zmíněný parník... pro mě se tím kruh uzavírá... doufám ale, že tím nic nekončí a vše bude pokračovat třeba do osmičky... nejlépe ležaté... není právě nekonečno pravým protipólem velikosti řádu nano? či právě naopak?

no já vím, už kecám voloviny... tak jen pro pořádek suše a stručně shrnu: koncert se koná 23.11.2005 od 20.00 ve fabricu [ov] a lupen stojí 200,- korun českých. nebudou chybět oblíbené mardošovy tanečky a poskoky, ani klárčino ladné vlnění... a dokonce ani hodně kvalitní support v podání vyškovských here!

blinky::

 • tata bojs:: www.tatabojs.cz
 • here:: www.here.cz

  dudyn
  foto: dudyn

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  pozvánky 

  29.01.-21.02.2023
  >> jarní jazz & bluesové dny / intro
   

   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda