ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: zítra se bude tančit všude

tata bojs
[boomerang, výstaviště černá louka - pavilon g]
27.04.2002
kdo nebyl v sobotu 27.04. večer v pavilonu g, ten ať hořce pláče...
vloženo: 02.05.2002
 

na tenhle koncert jsem se těšil hodně dlouho a málem jsem se naň nedostal. ale to sem nepatří. měl jsem trochu obavy ze zvuku. ono nazvučit prostor výstavní haly, která na nějaké koncertování není stavěná, bude asi docela fuška. to potvrdil při koncertě i sám mardoša. výsledek byl ale uspokojivý - dokonce velmi. ovšem nepřijít lid... katastrofa, pane jonáš. naštěstí nás dorazilo pěkný houf, čímž jsme rozlehlý prostor pavilonu g slušně, takže jsme vykouzlili široké úsměvy na tvářích organizátorů z boomerangu i členů kapely.

předskokanství obstaralo djské duo reynok z kopřivnice. nemaje v oblasti hudby taneční valné znalosti (vlastně skoro žádné), nebudu jejich výstup nikterak rozebírat. nicméně i mě, coby laika (s malým l), zaujali a donutili k bezděčnému pokyvování palicí po celou dobu výstupu.

předešlu, že tentokráte se budete muset obejít bez obrazového zpravodajství, neboť náš dvorní fotograf buk usnul u televize... už vloni na kopřivnických šlahounech muselo všem být jasné, že jim začnou být kluby brzy příliš těsné a udržet je tam by bylo nejen nemožné, ale také pro lidstvo nepřínosné. projekční plátna, mezi nimi velká hlava se třemi obrazovkami v očích a ústech a po stranách obří nafukovací kytky - to vše dávalo tušit efekní show. do potemnělého sálu se pak rozzářily zavřené oči (to zní divně) maxihlavy, kterou z postranních projekčních pláten proti její vůli nakonec vzbudili tata bojs. no a pak uz na pódium naskákali trampolínou všichni tři plnoprávní členové kapely a do toho se ozvaly první tóny piti piti pa, potažmo vypalovačky attention aux hommes! z čerstvých biorytmů. to jste mi udělali radost hned na začátek, chlapci! pokračovalo se toreadorskou otázkou. tyhle dvě skladby vlastně předznamenaly celý průběh koncertu: celý koncert byl složen vlastně jen ze dvou posledních desek (biorytmy a futuretro - z ukončete nás... byly jen dva přídavky ze tří - divnosti a jaro - opravte mě, pletu-li se) a věci z futuretra zněly o fous líp, což bylo ale stejně asi jen tím, že je má kapela jen více zažité.

tak to šlo vlastně celý večer: střídavě futuretro a biorytmy, hafo výborné muziky, tance a zpěvy, dobrá nálada, vymakané projekce - korespondující s deskou (např. kousky francouzských komedií: policajt nebo rošťák, četník a mimozemšťané a piti piti pa, jejichž samply jsou i na biorytmech). švejdíkovi z priessnitz věnoval mardoša šťastnější píseň, kterážto se mu údajně líbí. že se mu líbí i v koncertním provedení můžu potvrdit, neb stoje náhodou kousek vedle něj, jsem měl možnost to vypozorovat. to víte, řeč těla...

každopádně shrňme: výborný koncert! kdo přišel, nelitoval - kdo nepřišel, ten musí. tohle zatím na pódiu nepředvedla žádná česká kapela a těžko nějaká hned tak předvede. mít výtvarníka v kapele - a ještě tak pracovitého - to je, panečku, výhoda!

celý večer uzavíral dj forest, ovšem jeho produkci sledovala už jen hrstka příznivců.

dudyn

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

10.02. + 13.-16.04.2023
>> will wilde & the bladderstones / the bladderstones
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda