ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: komorně-alternativní bojs

tata bojs
[fabric, stoun]
13. a 14.11.2003
2 mimořádné koncerty hanspaulských tata bojs se odehrají v listopadu na území severní moravy. zatímco poslední koncerty sebou nesly výpravnou vizuální podívanou, kterou připravil sám milan cais, tentokráte půjde o koncerty v menším prostředí a s důrazem na tu nejzákladnější složku a totiž alternativně popové písně této trojice.
vloženo: 06.11.2003
 

letos vyšlo skupině dokonce dvojalbum s názvem šagalí léta 89-97, nejedná se však o nový materiál, naopak kompakt mapuje rané období. a nutno říct, že vydržet starší nahrávky je nutné být vybaven značnou dávkou shovívavosti. na druhou stranu je ale na té desce vidět postupující vyzrálost skupiny a zlepšující se kvalita projevu.

v tomto roce si tata bojs vybudovali novou zkušebnu s vlastním nahrávacím studiem, ve kterém bude pomalu vznikat nová deska, která by se na trhu měla objevit na jaře 2004.

tata bojs

po kapele reynok, si i tentokráte jako předehřívače publika vybrali tata bojs další kopřivnickou kapelu a to nieriku. název pochází z jazyka mexických indiánů, elektroakustické kořeny zapustila nierika v roce 2001 po návratu zakládajících členů (michal "bugy" burget, klarinety a jiné nástroje, a tomáš "lobo" neuwerth, bicí, programování, zpěv a jiné nástroje) z výletu do anglie.

nierika se nevyhýbá melodickým písničkám v pomalejším a temnějším tempu, skupinu svým vokálem obohacuje zpěvačka monika lohrerová. na basově-hypnotických plochách se usadil vladimír schwarz (jinak taky skupina milano), kolem kterého poletuje na svých kytarových perutích zbyněk machetanz (ze skupiny lu). v této sestavě dostaly původní nápady konkrétnější podobu, neboť fúze elektronických a akustických instrumentů je pro nieriku tou nejvýživnější půdou. koncertní podoba nieriky tedy čítá pět duší. skupina se oficiálně představila veřejnosti na kompilačním cd algidance chillout vol.1 se skladbou schwarzblack, v současnosti jsou v procesu nahrávání debutového alba s názvem hydroponicum.

blink::

 • tata bojs:: www.tatabojs.cz

  strictly blue
  foto: strictly blue

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  pozvánky 

  10.02. + 13.-16.04.2023
  >> will wilde & the bladderstones / the bladderstones
   

   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda