ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2020
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz u řeky]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: november 2nd v boomerangu a music machine

november 2nd
[boomerang, music machine]
26. a 27.01.2005
za sebou mají série koncertů ve státech a británii, před sebou novou (v pořadí druhou) desku - november 2nd. jejich nejbližší dva koncerty v ovéčkovém regionu proběhnou v boomerangu [ov] a music machine[su].
vloženo: 24.01.2005
 

mít notebook asi bych si s tím sedla do auta (mít auto, že) a cestou amerikou doporučovala vám si zajít na člověčí prezentaci tohohle docela nadějného soundtracku amerického snu. alespoň tak se o november 2nd vždycky mluvilo. přičemž říkat, že právem, protože hrajou hlavně a jenom kytarové kousky vystavěné na starém dobrém americkém písničkářství s jedním výsostným ženským vokálem, by bylo plácání už tak na kaši udusaného hektaru sena.

november 2nd

zkrátka, novembři se v hranicích na moravě prve potkali před deseti lety. k tehdejší dvojičce charismatická-uvolněná zpěvačka, kytaristka saša langošová s talentem a milým rukopisem pro originální, citlivou a ještě pořád silnou písničku a roman helcl (taktéž kytara) se časem přidali další tři nadšenci. první demo už obsahovalo get no sleep a fakt, že ho nahrával, míchal a produkoval dušan neuwerth vlastně taky trochu potvrzuje výjimečnost a skoro všeobecnou oblíbenost kapely. ostatně ani záplava cen doprovázená slastně bezduchými úsměvy kritiků není tak úplně zlá věc. za předpředloňskou midnight desert si odnesli nominaci na anděla 02, jako objev roku, nebo třeba první příčku v expressáckém zlatém uchu.

november 2nd jsou na české scéně vlastně docela podivným jevem. mají je rádi lidi nasáklí pivem, protože je to takový upřímný a přirozený, ale sem tam se nad nimi nebojí rozplývat ani lidi smyčkovějšího gusta. u nich se to najednou bere tak, že právě ta jejich naturální-podle-americkýho-snu vyšmrncnutá tvářička je projevem nějaké ultramoderní invence. což je vlastně strašně dobře, protože ono to strašně dobré prostě je. v boomerangu to bude jejich první koncert po bristolu (v prosinci se tam uhnízdili v tbc klubu) - vidíte, jak to hezky zní: new york-bristol-ostrava. taková tři nejdůležitější hudební městečka. (o den později následuje šumperk...) u toho by normální člověk neměl chybět! kdybyste v tuhle chvíli přece jenom váhali, tak kapela letos konečně dotočí druhou desku, takže z ní beztak bude ledacos k slyšení. no, a kdybyste náhodou váhali ještě i teď, tak se laskavě vraťte k prvému odstavci a čtěte pozorněji!

blink::

 • november 2nd:: www.november2nd.net
 • ludva
  foto: dudyn

   verze pro tisk

  související články::


   
  informační kanály 

  facebooktwitterrss feed

   
  pozvánky 

  27.09.2020
  >> 11000 days of chaos
   

   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda