ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2020
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz u řeky]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: november 2nd vystoupí akusticky ve zbrašovských aragonitových jeskyních

november 2nd
[zbrašovské aragonitové jeskyně]
29.06.2013
změna je život, a tak může klubový návštěvník v sobotu 29.06.2013 vyrazit za dobrou muzikou pro změnu... no řekněme do jeskyně. ve zbrašovských jeskyních totiž toho večera proběhnou hned dva hodinové koncerty kapely november 2nd.
vloženo: 27.06.2013
 

je tomu 18 let, co ve zbrašovských aragonitových jeskyních, přesněji v mramorové síni absolvovala formace november 2nd své vůbec první veřejné vystoupení. "byl to tehdy první koncert v naší kariéře, který se odehrál 2. listopadu, takže se jmenujeme november 2nd," vzpomíná kytarista roman helcl a pokračuje: "je to pro nás vzrušující, že se po té době vracíme zpátky. chystáme speciální akustický program. jako hosta tam budeme mít amerického kytaristu steva walshe."

roman helcl

vzpomínky na první živé hraní mají budit i vstupenky. "budou mít stejnou podobu jako tehdy, změnili jsme na nich pouze datum. vytiskli jsme je podle staré šablony, kterou jsme našli," dodává.

koncert se ve zbrašovských jeskyních uskuteční v rámci oslav 100. výročí jejich objevení tehdejším zbrašovským starostou a jeho bratrem - josefem a čeňkem chromými.

saša langošová

nemusíte se však obávat, že by toto výročí mělo být zároveň posledním. november 2nd se rozhodně nechystají jeskyně zbourat... "vystoupení bude úplně jiné než naše běžné akce. sám prostor nedovolí, abychom tam mohli hrát tak nahlas a tak elektricky, jak jsme normálně zvyklí. ale v tom je to kouzlo, bude to akustické a intimní. bude to mít atmosféru malého klubového koncertu, který bude doprovázen specifickou akustikou jeskyní," říká k tomu frontwomanka saša langošová.

steve walsh

pro kapelu i organizátory je navíc jistě velmi potěšitelné, že o původně jediný koncert v 19.00 byl obrovský zájem a je už beznadějně vyprodán. proto byl operativně přidán ještě jeden ve 20.30. na ten jsou lístky ještě stále v dispozici. jejich cena činí 220,- a koupit je lze pouze v předprodeji - telefonicky (na čísle 581 601 866) u správy jeskyní.

blinky::

tomáš dudyn václavek
foto: tomáš dudyn václavek

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

27.09.2020
>> 11000 days of chaos
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda