ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: november 2nd (host: filip m.)

november 2nd
[marley]
20.11.2003
´objev roku 2002´ - tak se přezdívá hranicko-pražské kapele november 2nd. 20.11.2003 dorazí poprvé od colours opět do ostravy - do marleye (tedy nedaleko farské zahrady, kde na c.o.o. vystupovali). podpoří je ostravský filip m.
vloženo: 17.11.2003
 

saša langošová, roman helcl, alež zenkl, tomáš brožek a jan kořínek - jména, která dnes už mnozí znají i samostatně, tvoří především jedinečnou grupu november 2nd. honza kořínek, který ale se svými hammodkami a fender pianem nejezdí s kapelou na všechny koncerty, hrává vedle n2nd ještě se svou skupinou jan kořínek & groove. bubeník tomáš brožek hraje např. při občasných oživeních stratnova bandu circus praha, působil nař. i v proudu martina kučaje. basák aleš zenkl má za sebou působení mj. v tiché dohodě (tak kdy se zase, blanko, dáte do práce?), produkuje mira žbirku nebo blanku šrůmovou. kytarista roman helcl vystupuje v doprovodné kapele anny k. a saša? ta dostává nabídky zpívat na deskách, na kterých spolupracují i keith richards nebo eric clapton.

saša (november 2nd)

jako kapele se jim pak hrnou nabídky z polska, itálie, anglie nebo německa. jejich koncert přenášela jedna ze stanic b.b.c., spolupracují s kapelami jako spin doctors nebo polskými hey. n2nd naštěstí zůstávají nohama pevně na zemi a mají dost soudnosti na to, aby věděli, že se žádná kapela do světa zas až tak snadno nedostane a první podobné úspěchy v konečném účtování nemusí vůbec nic znamenat...

nedávno (jak jinak - 2.listopadu) oslavili v pražské roxy osmé výročí svého prvního koncertu. už nějakou dobu z rukávu postupně odsypávají esa pro další desku, která by měla (snad brzy) navázat na úspěch debutu "midnight desert" (mmch: výtečné to desky! - subjektivně-objektivní hodnocení autora ;o)). část z nich vysypou i na vás při svém ostravském koncertu v klubu marley.

jitka (filip m.)

n2nd v marlym podpoří známá ostravská kapela filip m.. zatímco saša se občas v přídavcích nějakým tím coverem přizná k obdivu k sheryl crow, jitka si zas ráda zapěje některý ze songů alanis morissette (tu mají mmch. moc rádi i n2nd...). ale ani filip m. není žádným českým plagiátem a.m.bandu... jejich rock je ale také založen především na silné melodii. skvělý hlas jitky andraškové velmi dobře podporují muzikantské výkony toma rykaly (kytara), vojty šnupárka (kytara), maťa slavíka (basa) a davida savkoviče (bicí).

dá se předpokládat, že oba koncerty spolu budou velmi dobře korespondovat a vám, kdož se necháte zlákat a dorazíte (doufám, že vás bude moc!), nezbyde nic jiného, než se dobře bavit!

blinky::

 • november 2nd:: www.november2nd.net
 • filip m.:: filipm.ov-kluby.net

  dudyn
  foto: dudyn

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 

  facebooktwitterrss feed

   
  reklama 

   
  hudební svět

  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

   

  naše ikony: 
  ov-kluby.netov-kluby.net
  ov-kluby.netov-kluby.net
   

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda