ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz u řeky]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: november 2nd v boomerangu

november 2nd
[boomerang]
13.10.2005
nová deska, nové písničky, nový basák - to už stojí za to se opět podívat, jak a kam se nám na té druhé "těžké" desce posunuli november 2nd, ne? příležitost se nabízí tento čtvrtek v boomerangu.
vloženo: 10.10.2005
 

pokud nemáte to štěstí jako já a náhodou nenarazíte na ústřední dvojku hranické skupiny november 2nd při nákupech v ikei, příležitosti se vám dostane tento čtvrtek v ostravském boomerangu. na stejném místě vystoupili sice před 9 měsíci, jenže to tehdy ještě přijeli testovat nový materiál na publiku. ten zrovna právě dnes vychází na světlo světa a druhé album se jmenuje miss behavin' and the troublemakers. najdete na něm 10 písní, které částečně odráží poslední 3 roky života zpěvačky saši, které byly náročné a plné změn. deska se začala točit před více než rokem a půl, kdy se naskytla možnost spolupracovat a americkým producentem stevem walshem a pod jeho dohledem se natočily dvě písně run a fire, na které mimo jiné hostuje i brad stratton z dlouhodobě uspaných cirkus praha. deska se natáčela na spoustě místech od ostravského citrónu až po vlastní studio davida kollera. ten kapele doporučil i hudebního inženýra, američana davida bianca (za svou práci byl oceněn i cenou grammy), který se postaral o výsledný finální mix nahrávky v losangelském studiu mad dog a mastering naopak probíhal na východním pobřeží spojených států, v new yorku pod dohledem eddyho shreyera.

saša
(november 2nd)

historie skupiny november 2nd se datuje na den přesně. bylo to na dušičky 2.listopadu roku 1995. v ten den se konal v aragonitových jeskyních v hranicích na moravě jednorázový koncert a pro tuto příležitost se dala dohromady dvojice saša langošová (zpěvačka a kytaristka) a roman helcl (kytara) spolu s dalšími místními muzikanty. koncert se povedl, hudebníci se spolu na pódiu cítili dobře a rozhodli se pokračovat ve společném tvoření své původní hudby.

v roce 1998 došlo k personálním změnám v kapele, odešla rytmická část, ale i přesto s přehledem skupina vyhrála soutěž začínajících kapel jim beam rock, díky čemuž dostali možnost natočit singl. na debutovou desku midnight desert (2002) si fanoušci museli počkat dlouhé 4 roky, neboť natáčení poznamenala trocha smůly, ale taktéž buldočí snaha skupiny předstoupit před veřejnost s deskou, za kterou se nebudou ani s odstupem času vůbec stydět. a nutno poznamenat, že jejich touha se do puntíku splnila a celá hudebně-kritická společnost se shodla, že se jedná o nejlepší debut posledních let.

blink::

 • november 2nd:: www.november2nd.net

  strictly blue
  foto: dudyn

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 

  facebooktwitterrss feed

   
  pozvánky 

  27.09.2020
  >> 11000 days of chaos
   

   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda