ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: soutěž hudebníků začíná už ve čtvrtek. líheň rozdá hudebníkům ceny za 200 tisíc!

už jen hodiny a minuty zbývají do zahájení devatenáctého ročník největší středoevropské klubové soutěže hudebníků líheň!
vloženo: 12.02.2020
 

první kola proběhnou v karvinském klubu hard cafe a v polském klubu garage pub v krakowě už ve čtvrtek a v pátek premiérově v novém spolupořádajícím klubu club centrum v podzemí kina centrum v samotném centru města havířova!

club centrum
club centrum

"letos se přihlásilo celkem 443 hudebních skupin, aby zabojovaly o čtyři místa ve velkém finále a ceny v hodnotě přes 200 tisíc korun českých. nicméně nyní jsou na samotném startu a musí projít ještě velkým sítem, než se dostanou až tam. čekají je pódia a odborná porota ve třech klubech a už jen dostat se do základních kol a mít možnost vystoupit před diváky není jednoduché. museli nejdříve zaujmout porotu, která si všechny kapely poslechla a rozhodla, že právě je chce vidět naživo," popisuje první filtr, kterým kapely prošly, ředitel soutěže marek slonina z pořádající agentury viking agency. nicméně tato fáze už je za pořadateli a první dvě základní kola jsou programově připravena. "postupně doplňujeme další soutěžící a věříme, že do konce února budeme znát kompletní složení základních kol. hodnocení nebylo jednoduché a navíc se při skládání kol snažíme o stylovou podobnost, i když i to je hodně složité. navíc chceme dodržet myšlenku soutěže, která by měla kapely posouvat dál a tedy chceme, aby na sebe působily různé vlivy, hudby z různých krajin a zejména se potkávali hudebníci z jiných regionů mezi sebou a předávali si navzájem zkušenosti a informace," dodává slonina.

v prvním základní kole se ve čtvrtek od sedmé večerní v polsku v garage pubu mezi sebou utkají party narcis z orlové, moleskin z polského města sosnowiec a nűdrive z brna. v karvinském se pak tentýž večer představí noise flow z brna, second end z hodonína a nighteen seventies ze slovenské myjavy. "v pátek večer se pak v havířově těšíme na první koncert v novém partnerském klubu líhně – club centrum – kde uvidíme dundee & friends ze zlína, morybundus band z lanškrouna a 432 hz z frýdecka a ostravska. už první kolo tak dokazuje, že během líhně dojde na řadu setkání muzikantů z různých regionů a zemí, a to jsme teprve na začátku," prozrazují se zadostiučiněním pořadatelé.

více informací o soutěži a novinkách najdou zájemci na internetových stránkách soutěže a fb profilu, kde rovněž od středy probíhají soutěže pro fans, kde vyhrávají zajímavé ceny partnerů fanoušci líhně.

linky::

organizátoři
foto: archiv klubu

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

26.-27.07.2024
>> jazz ve městě 2024
 

 
nejčtenější 

>> fotoreport:: jazz open ostrava 2024: kristýna sibinská & last phrase
 
>> fotoreport:: unleash the beast 2024
 
>> fotoreport:: jazz open ostrava 2024: minus123minut
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: michalfest 2024
 
>> fotoreport:: slunovrat 2024 (čtvrtek, část 1.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2024 (pátek, část 1.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2024 (pátek, část 2.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2024 (sobota, část 2.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2024 (čtvrtek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda