ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: radegast líheň graduje - velké finále je za dveřmi

vítězové semifinálových klání soutěže amatérských hudebníků radegast líheň jsou již známí a své poslední souboje o vítězství svedou příští sobotu na velkém finálovém kole.
vloženo: 15.04.2016
 

včerejší večer byl pro kapely zúčastněné v semifinálových kolech velice důležitý, neboť se jednalo o rozhodující souboje o postup do velkého finále. tentokrát se soutěžilo již jen ve dvou klubech na moravě a to v havířovském jazz clubu a olomouckém bounty rock café.

banner

semifinálové kola hostilo velké množství fanoušků a kapely dorazily taky s velkým nadšením a předvedly všechny do jedné bravurní koncerty. tentokrát vystoupily vždy čtyři skupiny a porotci již na začátku tušili, že je v tento večer čeká nelehká práce a složité rozhodování, poněvadž výkony všech soutěžících skupin byly na profesionálních úrovních.

v havířovském jazz clubu večerní koncert započala svým svérázným hudebním stylem kapela sundial z chomutova, která porotu zaujala celkovým undergroundovým podáním svého vystoupení, po nich na pódium nastoupili slovenští flowers in the dark, aby prezentovali svižný metalem se zajímavým vokálem zpěváka. třetí kapela večera, běsnící smečka united front z týna nad vltavou si sebou přivezla i početnou fanouškovskou základnu a samozřejmě jejich vystoupení patřilo po téhle stránce k nejživelnějším. poté si předali pódiové žezlo s polskými blant a celý klub opět tančil a praskal ve švech. poslední dvě kapely oslovily porotce svými výkony natolik, že se rozhodli právě pro ně a konečným verdiktem hodnotících se staly vítězi havířovského semifinálového kola.

v olomouckém bounty rock café vystoupila jako první domácí olomoucká kapela goofy cow, která naservírovala pořádnou porci kvalitního punkrocku a po nich se svým veselým a svižným rockem pokračovali brněnští ňuňu. třetí koncert večera patřil skupině neeasi z vysokého mýta a olomoucké semifinále zakončili svým pohodovým jazzrockovým vystoupením polští red mellow, kteří sice přijeli se zastupujícím zpěvákem, nicméně to nic na kvalitě souboru neubralo a porotci se rozhodli, že právě tato kapela, společně s partičkou neeasi jsou ti, kteří nejvíce zaujali a stanou se vítězové olomouckého semifinále.

"nyní vás již srdečně zveme na velké finále soutěže radegast líheň 2016, které se koná v sobotu 23.04.2016 v havířovském klubu stolárna, kde si užijete vstoupení čtyř finálových kapel soutěže a to vše pod patronátem legendy české hudební scény, skupiny abraxas, která svým závěrečným koncertem završí patnáctý ročník soutěže. začínáme v 16.00 a vstup je zdarma! doporučujeme rovněž návštěvu našich stránek www.lihen.cz na kterých vždy přinášíme nejčerstvější informace o soutěži, máme samozřejmě i svůj facebookový profil. na velkém finále radegast líhně pokračuje i soutěž pro fans, která měla svou premiéru na o nejatraktivnější ceny pod názvem prorock radegastu, která měla svou premiéru na semifinále", dodávají pořadatelé.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda