ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: z prvního kola soutěže líheň postupují polská a čeká kapela

opět po roce se rozeběhla kola jedné z největších soutěží amatérských hudebníků pod názvem líheň. její sedmnáctý ročník je opět mezinárodní, což dokazovalo už složení prvních základních kol, která se konala tradičně v havířovském jazz clubu a historicky poprvé i v karvinském klubu hard café.
vloženo: 13.03.2018
 

"vypadá to, že i karvinští fanoušci dobré amatérské muziky si na líheň najdou cestu a budou tak moci činit až do konce dubna každý čtvrtek nebo pátek. budeme rádi, když budou chodit v hojném počtu, také proto jsme pro ně připravili i soutěž primrock, aby nesoutěžily jen kapely, ale i návštěvníci koncertních soutěžních kol. v jazz clubu jsou už na líheň zvyklí a tak se kapelám před plným klubem dobře hraje, nicméně i tady budou fanoušci vyhrávat stejně jako kapely," zhodnotil první kolo ředitel soutěže marek slonina z pořádající agentury viking agency. pro letošní ročník přesto připravili pořadatelé alespoň jeden netradiční krok. "na konci každého kola nedáváme ceny vítězům, ale poraženým. vítěz kola totiž vždy postupuje do dalších bojů a má tak šanci na zisk ještě atraktivnějších cen. proto letos oceňujeme a děkujeme tak těm, které už v letošním ročníku neuvidíme," vysvětluje slonina.

1. kolo

po prvním kole v havířovském jazz clubu dostaly ceny (vtipný karton pánských ochran na celou festivalovou sezonu – pozn. autora) skupiny sorefingers (havířov, cz) a shock session (turzovka, sk), když postup do semifinále vybojovala polská parta snowblind (katowice). v karvinském klubu hard café pak ceny získaly skupiny gaia (otrokovice) a ifa rock (chotěšov), a z postupu se těší energická mezinárodní parta mad days (sk, cz, rusko). další kola proběhnout už tento čtvrtek a vstup do obou klubů je tradičně zdarma. v karviné vystoupí české rockové kapely uchovejte v temnu a no worries a polská parta hurrockaine, v havířově v poprockovém duchu české skupiny filip zangi & purpur, víčko a slovenští vertigo baf.

postupně se v líhni 2018 vždy v každém kole představují tři kapely, z nichž odborná porota vybírá jednoho postupujícího. čtyři nejlepší se pak po úspěchu v semifinále utkají o hlavní ceny v hodnotě přes 100.000,- kč ve velkém finále 02.06.2018.

více informací o soutěži a podrobný program najdou zájemci na stránkách soutěže www.lihen.cz a fb profilu soutěže.

organizátoři
foto: organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda