ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: největší soutěž hudebníků startuje ve čtvrtek!

už ve čtvrtek startuje jubilejní patnáctý ročník největší československé klubové soutěže amatérských hudebníků radegast líheň. porota vybrala z rekordních 465-ti přihlášených kapel 72 nejlepších a od čtvrtka je zdarma uvidí hudební fanoušci ve čtyřech klubech na moravě.
vloženo: 17.02.2016
 

"rekordní počet rozhodně znamená posun kvalitativní hranice soutěže a nakolik se s tím kapely poperou naživo uvidí všichni fanoušci už ve čtvrtek v ostravském klubu barrák, havířovském jazz clubu, klubu barrocko v třinci a olomouckém bounty rock café. tradičně všechny koncerty začínají v sedm hodin večer a můžeme slíbit opravdu pestrý výběr," zve na první soutěžní klání soutěže radegast líheň její ředitel marek slonina z pořádající viking agency. "výběr nebude pestrý jen co do stylů, ale také národností hudebníků, kteří již potvrdili účast v základních kolech. mimo tradiční zastoupení českých, slovenských a polských muzikantů letos na pódiích klubů uvidíme i zástupce ruska, bulharska, rakouska, portugalska, španělska či turecka. nicméně se tentokrát v soutěži představí i hudebníci z usa, indonésie, mali, či korey," s potěšením prozrazuje slonina.

banner

fakt, že se jubilejní patnáctý ročník soutěže v přípravách posunul opět o stupeň výše, dokazuje nejen množství přihlášených kapel a národností hudebníků, ale rovněž hodnota cen, o které soutěžící hrají. "ačkoliv jsme avizovali hodnotu ve výši sta tisíc korun, podařilo se nám ji ve spolupráci s partnery akce navýšit na dvojnásobek. samozřejmě jde především o ceny, které pomohou kapelám k dalšímu růstu, jakými jsou pronájmy nahrávacích studií, merchandising, oblečení, či hudební výbava, ale také novinkový bandbuilding. po vzoru firemních teambuildingů jsme pro utužení vztahů v kapelách pro první tři připravili atraktivní pobyt spojený se zajímavou aktivitou – vítěz zamíří do italského letoviska ck gargano, další kapely pak do třetí nejnavštěvovanější památky v česku – dolní oblasti vítkovice a na adrenalinový pobyt se sportovním klubem.cz," vypočítává pozitiva soutěže její ředitel. samozřejmostí je pak zajištění vystoupení na řadě atraktivních akcí a festivalů v čele s masters of rock.

ptakustik
druhou pozici si v posledním ročníku soutěže radegast líheň vybojoval
valašský ptakustik


"další potěšitelnou novinkou je letošní volba patrona soutěže, ke které došlo shodou šťastných náhod. o něm si více fanoušci přečtou na stránkách soutěže a fb profilu, nicméně zásadní je jeho jméno. patnácté výročí soutěže oslavíme ve velkém finále společně s oslavou čtyřicátin legendárních abraxas! do té doby ale ještě zbývá spousta koncertů a já na ně za pořadatele všechny srdečně zvu," dodává slonina s tím, že dennodenně přibývají informace na www.lihen.cz a také zde najdou zájemci podrobný program jednotlivých kol a rovněž soutěže pro fanoušky, které jsou letošní další novinkou.

organizátoři
foto: archiv pořadatelů

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda