ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: velké finále soutěže hudebníků radegast líheň

radegast líheň 2016 - velké finále
[stolárna]
23.04.2016
už v sobotu večer bude jasné, kdo zvítězil v jubilejním patnáctém ročníku největší česko-slovenské soutěži amatérských hudebníků radegast líheň! od čtyř odpoledne se čtyři nejlepší skupiny představí v klubu stolárna v havířově před zraky diváků a odborné poroty, kterou doplní i členové legendární skupiny abraxas!
vloženo: 20.04.2016
 

"fanoušci skvělé muziky se mohou v sobotu těšit na čtyři nejlepší kapely z celkového počtu 465-ti přihlášených, které prošly čtyřmi síty a dostaly se až sem. už to garantuje kvalitu finalistů, která překvapila i nejednoho porotce. přízvisko amatérské kapely jim už téměř nepřísluší a jen fakt, že mají hudbu jen jako koníčka, je do této role pasuje," popisuje finálovou čtveřici ředitel soutěže marek slonina z pořádající viking agency z havířova. po semifinálových kolech bylo porotou rozhodnuto, že se v letošním velkém finále utkají dvě skupiny z polska a dvě z české republiky.

banner

"budeme hodně zvědavi, jak se o ceny podělí, nicméně velmi se těšíme jak na česko dvojici united front z týna nad vltavou a neeasi z vysokého mýta, tak na polské hosty blantred mellow. už samotná mezinárodnost velkého finále je pro nás odměnou, když se letos do soutěže přihlásilo opět mnohem více zahraničních kapel z okolních zemí, ale i vzdálenějších světových destinací. a komu by snad v sobotu nestačil poslech čtyř avizovaných kapel, ten si jistě užije vystoupení letošních patronů soutěže – skupiny abraxas! její členové během odpoledne zasednou v porotě a samozřejmě i v programu vystoupí," dodává.

radegast líheň 2014
stejně jako v roce 2014 zvítězila skupina eleanor gray z polska, mají dvě polské skupiny šanci i letos

velké finále soutěže radegast líheň proběhne letos stejně jako v loňském roce v havířovském klubu stolárna, tentokrát v sobotu v sobotu 23.04.2016 od čtvrté hodiny odpolední. letos bude navíc obohaceno o atraktivní soutěž prorock radegastu, v níž mohou vyhrát fanoušci v klubu řadu cen partnerů soutěže a samozřejmě generálního partnera – pivovaru radegast. rovněž dojde na slosování všech účastníků finále a tak se hosté rozhodně nebudou nudit! "děkujeme všem partnerům soutěže, především generálnímu partnerovi a městu havířov! v tomto městě se soutěž zrodila, má zde své kořeny a pevné místo, a je městem podporována," dodávají pořadatelé s tím, že další informace o partnerech, ale i historii, či poslední novinky, najdou zájemci na www.lihen.cz a facebookovém profilu. na velké finále radegast líhně je pak vstup, stejně jako na všech předchozích neuvěřitelných čtyřiatřiceti kolech, pro fanoušky zdarma!

linky::

organizátoři & trembi
foto: archiv soutěže

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda