ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: hudebníci už se hlásí do 20. ročníku líhně

naprosto neskutečný a šílený rok zažili pořadatelé největší středoevropské klubové soutěže amatérských hudebníků líheň. přesto dokázali v koronavirové situaci v roce 2020 uspořádat neskutečných 27 živých koncertů ve třech klubech včetně polska a nakonec soutěž i zdárně dokončit. a tak letos chystají jubilejní dvacátý ročník a hudebníci se už do něj mohou hlásit! bude o co hrát!
vloženo: 05.08.2021
 

"už se nám ani skoro nechce vracet k tomu, co bylo. všichni pořadatelé akcí a podnikatelé v kultuře to měli těžké. nám se naše klubová soutěž, která běžně trvá několik měsíců, roztáhla na celý rok. několikrát jsme ji ukončili a v povolených pauzách zase vzkřísili, abychom nakonec těsně před totálním lockdownem uspořádali i velké finále. zpětně se na to díváme trochu jako na zázrak vzhledem k tomu, kolik akcí se rušilo a přesouvalo. my jsme ale vytrvali a zvládli to a jsme rádi, že jsme dodrželi, co jsme slíbili a lidem nabídli i v té nemilé době trochu hudební zábavy. vzhledem k situaci jsme ale letos soutěž raději rovnou přesunuli z tradičních jarních měsíců na druhou půlku roku a až nyní začínáme sbírat přihlášky," komentuje situaci marek slonina, ředitel soutěže líheň.

coincidence (ostrava)
coincidence (ostrava) - vítěz 19. ročníku líhně přebírá ceny

tradiční průběh soutěže se tak nezmění, jen došlo k posunům času. po přihlášení skupin do základních kol dojde porotou k výběru několika desítek adeptů, jejich oslovení a zařazení do základních kol, kde vystoupí v klubech vždy po třech před odbornou porotou a diváky. vítězové kol pak postoupí do čtvrtfinále a semifinále a čtyři nejlepší se po tomto sítu představí ve velkém finále. "přihlašovací formulář byl spuštěn na začátku srpna, ale už nyní registrujeme velký počet přihlášek. jsme rádi, že nás celou dobu hudebníci podporovali a dotazovali se, kdy už to bude a tak nyní přibývají zájemci o účast v líhni opravdu každý den. chceme jim za jejich snahu nabídnout opět atraktivní ceny a stále jednáme s novými i tradičními partnery na jejich podpoře. všechny novinky budou aktuálně přibývat na našem fb profilu a portálu www.lihen.cz, kde se rovněž mohou hlásit další soutěžící," dodává slonina. na první kola se mohou diváci těšit v druhém zářijovém týdnu opět v moravských klubech a také v polském krakowě.

linky::

organizátoři
foto: archiv organizátorů

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

29.01.-21.02.2023
>> jarní jazz & bluesové dny / intro
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda