ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: zvěřina se zákuskem

ladí neladí: roe-deer & puding pani elvisovej (sk)
[fabric]
26.09.2002
v dalším dílu natáčení pořadu ostravské pobočky české televize ladí neladí se představí hodně zajímavá dvojice kapel. fajnšmekři si opět příjdou na své a doufáme, že jich tam tentokráte bude více než posledně...!
vloženo: 24.09.2002
 

jestliže kapely účinkující na srpnovém natáčení pořadu ladí neladí příliš mnoho lidí neznalo, pak si troufám tvrdit, že zářiové účastníky zná v ostravě jen hrstka fajnšmekrů. dosah rádia 1, resp. rádia fun, kde se s nimi můžete setkat končí totiž daleko za hranicemi tohoto města, okresu, ba možná i kraje (nepočítáme-li vysílání přes net). a přitom je to taková škoda (tatra, žiguli, či jiná značka - dle libosti)!

roe-deer je ještě takový mladý srnec... laciná hříčka? možná... nicméně se kapela, stejně jako její jmenovec, pohybuje světem s lehkostí a ladností, na šnečka nestoupne, do hříbku nekopne. a stačilo s tou přírodou! kapela od svého vzniku v létě 1999 po sputniku už prošla mnoha personálními změnami, které však nikdy neměly zásadní vliv na funkčnost tělesa. ihned první cd demosingl uchvátí všechny, kdož jsou v dosahu, včetně rádia 1, které bez okolků napěchovalo do svého playlistu tři ze čtyř obsažených skladeb. aby kapela po třech čtvrtinách roku fungování dostala šanci předskakovat zahraniční hvězdě se moc často nestává. roe-deer se to podařilo při pražském vystoupení legendární britské laiky.
vloni tato příjemná kytarovka se zabudovaným smyčcovým triem a duší spřízněnou (i osudy propletenou) s ecstasy of st.theresa vydala konečně svou debutovou desku everforever a zařadila se tak mezi celorepublikové objevy roku. zda právem, můžete posoudit sami.

košičanem sice určitě nepřijedou (i když by si to možná železniční bard petr fiala přál - proberte si pořádně jeho texty, pochopíte - pozn. autora, našeptaná dobrým plzeňským skřítkem), ale mohli by. kapela se sladkým názvem puding paní elvisovej je totiž přímo z konečné. tahle kapela se strašně těžko popisuje... stejně asi nakonec bude nejlepší, když si poslechnete nějaké ty audio fajly z jejich webu. znalí pak ještě upozorňují na skutečnost, že obrázek o dnešní situaci v kapele si můžete udělat už jen ze skladby "pink puding ponk" - zbytek už je zvuk dní minulých. já neupozorňuji - já neznám a po uposlechnutí výše zmíněné rady se těším, až poznám! mám-li p.p.e. přirovnat k něčemu, co už ze slovenska ladí naimportovalo, pak je to něco mezi hexem a chiki liki tu-a. já vím, pokulhává to (možná dost), ale tohle tvrzení má jistě své opodstatnění, které je jen jeho a já sám ho neznám... jó vykrucování, to bylo vždycky moje (zvlášť, když šlo o práci, holomku! - pozn. autorovy matky).
shrnuto: veselá muzika s veselými texty - jen bych radil: se skladbou "v.s.ž." bych tu v časech "velkého sjezdu" vítkovic v začátku hokejové sezóny moc neprovokoval...!

a diskuse? ta by se měla točit kolem "prokopání se ven", jestli jsem to dobře pochopil... no snad ta minulá měla znamenat blýskání na lepší časy. občasné pokusy vtáhnout publikum by tomu snad nasvědčovaly.

debatéři:

 • jan pomuk štěpánek - show!, &musiq aj.
 • jarda hudec - vydavatel a šéfredaktor reportu
 • vlasta beránek - xmag(tripmag), report
 • david urban - promotér a manager (mj. roe-deer, hypnotix, skyline)

  blinky:

 • ladí neladí:: www.czech-tv.cz/porady/ladi-neladi
 • roe-deer:: www.roe-deer.cz
 • puding paní elvisovej:: www.ppe.20m.com

  dudyn

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  nejčtenější 

  >> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
   
  >> fotoreport:: norbert žije v barráku
   
  >> fotoreport:: ostrava v plamenech 2023
   
  >> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
   
  >> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
   
  >> fotoreport:: michalfest 2023 (sobota)
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
   
  >> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
   
  >> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
   

   
  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda