ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: postup si vybojovali první čtvrtfinalisté radegast líhně

první kapely si v uplynulém týdnu vybojovaly postup do čtvrtfinále čtrnáctého ročníku největšího klubového klání amatérských rockových kapel radegast líheň. i tento týden mohou zdarma fanoušci dobré muziky navštívit čtyři kluby na moravě a podpořit nadějné hudebníky.
vloženo: 23.02.2015
 

"v olomouckém bounty rock café vypukla soutěž už ve středu a na místě se představili tři soutěžící – mladí the drops z prahy, dw8 z jeseníků a olomoučtí svl. prvně jmenovaní se ještě trochu stylově hledali, ale na svůj věk mají opravdu řádně našlápnuto. o generaci starší parta dw8 už se rozhodně nehledala a byl to nářez se vším všudy. trio doplnili domácí svl a svou originalitou zamotali ještě více již zamotané hlavy poroty. velice těsně nakonec zvítězila přímost kapely dw8, kterou uvidíme ve čtvrtfinále," popsal koncertní večer ředitel soutěže marek slonina z pořádající viking agency.

flyer

už o den později se konala hned dvě kola – v havířovském jazz clubu a v třineckém klubu barrocko. první kolo v jazz clubu bylo dle poroty naprosto skvělé a pochvala jde jak na vrub soutěžících poprockových kapel, tak skvělého publika. zejména fanoušci domácí party vecktor nešetřili hlasivky, na postup to však jejich idolům nestačilo. stejně jako partu cihelna & spol. z veselí nad lužnicí je porazila skupina pomalu plující z pardubic. v klubu barrocko se večer nesl v drsnějším hudebním stylu a postup do čtvrtfinále si zde vybojoval slovenský still bleeding z nové dubnice. "něco takového naživo nikdo z poroty nečekal! byli opravdu výborní a jednoznačně převyšovali další dva soutěžící. shodli jsme se na tom, že o této kapele určitě ještě uslyšíme a myslíme si, že v letošní soutěži dojde hodně daleko," prozradila klubová porota.

v pátek večer proběhlo první soutěžní kolo i v ostravském klubu u6 v dolní oblasti vítkovice, kam se za zábavou návštěvníci jen pomalu začínají učit chodit. a tak před méně početným publikem než v ostatních klubech nastoupili domácí plyš, zlínská hudba fryšták a brněnská parta nebeztebe. o jeden jediný hlas se nakonec z vítězství radovali domácí, přestože porota dříve podle nahrávek na vítěze spíše tipovala kapelu ze zlína a podle živé produkce skupinu z brna.

druhá kola soutěže přinesou zajímavý mix stylů, když ve středu mohou fanoušci punku zamířit do klubu bounty rock café, o den později fanoušci metalu do jazz clubu a klubu barrocko, a v pátek vyznavači pravověrného rocku do prostor u6 v dolní oblasti vítkovice v ostravě. více na www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda