ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: poslední základní kola soutěže radegast líheň právě probíhají

už v těchto dnech probíhají ve čtyřech klubech na moravě poslední základní kola v současnosti zřejmě největší československé klubové soutěže hudebníků radegast líheň. už v pátek pak bude známo 24 čtvrtfinalistů, kteří se budou dále utkávat na koncertech o závěrečná čtyři místa ve velkém finále soutěže.
vloženo: 26.03.2014
 

tentokrát měla porota soutěže amatérských hudebníků radegast líheň různorodou práci. zatímco v některých klubech to bylo na ostří nože, jinde bylo rozhodnuto jednohlasně a favorit byl jasný od prvních tónů. tato situace nastala v klubu u6, kde se prezentovala a postoupila do dalších bojů ostravská kapela line složená z mladých hudebníků a zralého frontmana. do jazz clubu bohužel nedorazila na poslední chvíli odhlášená skupina mom bassa z polska a ačkoliv začátek setu skupiny pajoche z brna naznačoval, že rozhodování bude složité, koncert postupujících public relations vše jednoznačně rozhodl v jejich prospěch.

flyer

pravý opak prožívala porota klubu barrocko v třinci, kde zřejmě nastupují kolo od kola vyrovnanější kapely. podle poroty bylo páté kolo zřejmě nejlepší ze všech. vítěz ale může být jen jeden a do dalších bojů postupuje frýdecko-místecká úderka bad joker's cream! stejně vyrovnané setkání tří kapel proběhlo i v bounty rock cafe v olomouci. "z vítězství se radují hello brian z bratislavy. kapela šlapala jako jeden muž a pasujeme ji jako jednoho z favoritů soutěže. toto kolo ale bylo neuvěřitelně vyrovnané, každý soutěžící mohl postoupit. porota si užívá opravdun skvělé hudební okamžiky," prozradil šéf klubové poroty ondra kanovský.

do konce tohoto týdne už bude známo sestavení prvních čtvrtfinálových kol, která na soutěž navazují už příští týden. poslední čtyři kapely se budou rekrutovat ze všech koutů české republiky a v ostravském klubu u6 čeká fanoušky i zástupce polska – parta hilium z města žywiec. vstup na soutěžní kola je tradičně zdarma a koncerty ve všech klubech začínají už v 19.00 hod. podrobnosti k programu i bonusům jsou na stránkách soutěže www.lihen.cz. pro fanoušky radegast líhně a piva radegast pak přichází další vhodná chvíle na sbírání razítek do radegast pasů rockera, za které je čeká řada překvapení a dárků na velkém finále soutěže 26.04.2014 v multifunkční aule gong v dolní oblasti vítkovice.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda