ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: slovenské kapely nastoupí do druhého kola radegast líhně

mezinárodní obsazení bude mít druhé kolo třináctého ročníku největší československé klubové soutěž amatérských hudebníků radegast líheň. zatímco v prvním kole dominovaly moravské kapely a také zúročily své nasazení, v druhém kole už potěší fanoušky skupiny z celého česka i slovenska.
vloženo: 24.02.2014
 

"v prvním kole sice neuspěly skupiny z pořádajícího regionu, jejich účast v kolech však přinesla o to větší tlak na odbornou porotu. porotci museli, zejména v ostravském klubu u6, ustát emoce domácího publika a nestranně rozhodnout. o to větším překvapením, a důkazem jejich profesionality, byl postup jediné neostravské skupiny – huménečko z lipova! šok to byl i pro samotnou postupující skupinu," popisuje průběh historicky prvního kola v dolní oblasti vítkovic ředitel soutěže marek slonina. přesto, že šlo o první kolo, účast fanoušků byla vysoce nadprůměrná a atmosféra v klubu skvělá. samozřejmě tomu napomohly výkony všech tří skupin. všechny sahaly po vítězství a jen o pověstný chlup zvítězili právě lipovští.

flyer

příjemná návštěva doprovázela i další koncerty prvního kola. také v olomouckém bounty rock café se fandilo kapelám přesto, že ve stejnou chvíli bojovali o udržení na olympijských hrách čeští hokejisté. historicky první kolo v tomto městě i klubu také jen těsně vybojovali nevermore & kosmonaut z brna. přestože se už soutěže účastnili třikrát, až tentokrát proměnili účast v prvním kole v postup do čtvrtfinále. vyrovnaná kola proběhla i havířovském jazz clubu, kde zvítězili dw8 z jeseníku, a nejdrsnějším prvním kole v klubu barrocko v třinci. tady se ze tří "metalových" kapel radovali mladí a nadějní, velmi energičtí, enrage z hodonína.

další kola soutěže budou probíhat ve zmíněných klubech vždy od středy do pátku a v tom následujícím už bude obsazení mezinárodní. podrobný program najdou zájemci na stránkách soutěže, svou účast však potvrdily hned dvě skupiny ze slovenska – bratislavští ewelin a blissful age. pořadatelé pak pro fanoušky soutěže připravili i další novinku – radegast pas rockera, který bude mapovat věrnost fanoušků a odměňovat je. "princip je velmi jednoduchý a už v prvních kolech si fanoušky získal. stačí navštěvovat soutěž a sbírat razítka za účast a na velkém finále soutěže dostanou pivo zdarma. navíc ale budou slosováni o atraktivní ceny, například pivo radegast na rok zdarma, či vstupenky na masters of rock 2014," dodávají pořadatelé z havířovské produkční agentury viking agency. více o novinkách a soutěži samotné najdou zájemci na stránkách www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda