ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: největší klubová soutěž hudebníků startuje!

už příští týden se budou moci pravidelně vypravovat fanoušci skvělé muziky do čtyř klubů na moravě, aby se stali svědky největšího klubového klání amatérských rockových kapel. pod názvem radegast líheň odstartuje již čtrnáctý ročník v ostravě, havířově, třinci a olomouci.
vloženo: 13.02.2015
 

"pro letošní ročník jsme zachovali spolupráci se stejnými kluby jako v předchozím roce, tedy s klubem u6 v dolní oblasti vítkovice, která rok od roku vzkvétá. vynechat jsme nemohli ani místo vzniku soutěže – havířovský jazz club, či nejvýchodnější klub v republice – třinecké barrocko, či krásný olomoucký hudební stánek – bounty rock cafe. do všech těchto klubů srdečně zveme fanoušky muziky, kteří vždy uslyší vystoupení tří hudebních skupin spřízněných stylů, z nichž jednu pošle odborná porota do dalších bojů," vysvětlují produkční soutěže z pořádající havířovské agentury viking agency. ti do poslední chvíle pracují zejména na atraktivních odměnách pro nejlepší kapely z tohoto ročníku.

flyer

"stále probíhají jednání s pořadateli hudebních festivalů, na nichž si čtyři finalisté vybojují svá vystoupení. chceme, aby jich bylo opět více než v předchozím ročníku. už nyní ale máme jistotu, že odměn pro ty nejlepší bude daleko více než v předchozích letech. mezi novými partnery přibyla například společnost hdt, která věnuje hudebníkům vybavení zkušebny," s potěšením prozrazují pořadatelé.

fanoušci se v těchto dnech dozvěděli na internetových stránkách www.lihen.cz kompletní program základních soutěžních kol a tedy i jména 72. skupin, které odborná porota vybrala. "přihlásilo se 430 skupin z několika zemí evropy, což je rekord soutěže a i z toho je znát, že je o ni velký zájem. se stoupajícím počtem přihlášených stoupá i kvalita vybraných kapel, přesto bohužel nedojde na všechny, kdo by si zasloužili soutěžit. alespoň v základních kolech se porota snažila dodržet žánrovou čistotu a prostor pro vystoupení byl opravdu jen pro 72 účinkujících," dodávají.

soutěž začíná vždy od sedmé večerní, je tradičně bez vstupného a už ve středu 18.02.2015 se mohou její fanoušci vypravit do bounty rock café do olomouce, o den později do havířovského jazz clubu a klubu barrocko v třinci a v pátek do ostravského klubu u6 v dolní oblasti vítkovice.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda