ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: 12. ročník soutěže amatérských hudebníků líheň

právě v těchto dnech se rozjíždí už dvanáctý ročník jedné z největších soutěží amatérských hudebníků v zemi známé pod názvem radegast líheň. hudební skupiny se mohou hlásit!
vloženo: 01.12.2012
 

před několika dny byl spuštěn přihlašovací formulář na stránkách soutěže www.lihen.cz a pořadatelé jsou zvědaví, zda překonají zatím rekordní počet přihlášených, který se zastavil na hranici 400! možná tomu napomůže značné rozšíření soutěže, či další a atraktivnější ceny pro ty nejlepší.

pořadatelé soutěže z havířovské viking agency se v dalším ročníku rozhodli ještě více dát na muziku a chystají se rozšířit počet klubů, kde se soutěže odehrává. „pro každého muzikanta je v rámci soutěže odměnou zejména koncert a prezentace své tvorby před publikem, málokterého uspokojí hlasování na internetu, či skrze média. proto nyní jednáme o rozšíření soutěže o další klub. tím pádem bychom nabídli koncerty ve čtyřech klubech na ostravsku a zahrát by si před porotou a diváky mohlo přes sedmdesát skupin!“ popisuje připravované změny ředitel soutěže marek slonina. radegast líheň by tak čítala dokonce 35 koncertů vždy tří skupin v ostravských klubech, což je zřejmě nejen český, ale i slovenský unikát. přesto je vše ještě ve fázi přípravy. „první krok jsme učinili a nyní probíhá řada jednání s kluby a partnery, aby soutěž byla opravdu co nejvíce atraktivní. pozitivní ohlasy z předchozích ročníků nás ale ženou kupředu,“ dodává slonina.

už během prvních tří dnů po spuštění přihlašovacího formuláře na stránkách soutěže se přihlásila dvacítka hudebních skupin. „dáváme prostor všem bez omezení a snažíme se, aby vše bylo od první chvíle do velkého finále v rukou odborníků. tak i letos bude vždy rozhodovat odborná porota, která by měla poprvé zasednout během vánočních svátků a rozhodovat o složení prvních základních kol,“ vysvětlují pořadatelé s tím, že uzávěrka přihlášek byla zatím stanovena na půlnoc posledního dne v roce 2012. „na přání hudebníků jsme loni termín ještě o něco posunuli, ale je možné, že letos budou opravdu krátce po novém roce skupiny rozděleny do základních kol a už nebudeme přibírat ani náhradníky,“ dodávají s tím, že se těší na všechny aktivní hudebníky, pro které připravují atraktivní odměny. více informací budou postupně zájemci získávat skrze média a zejména na stránkách www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda