ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: ladí neladí: wohnout & horkýže slíže ve fabricu

ladí neladí: wohnout (cz) & horkýže slíže (sk)
[fabric]
23.01.2003
koncerty s debatami z cyklu ladí neladí pokračují i letos. na první letošní díl si česká televize pozvala do fabricu wohnout a slovenské horkýže slíže.
vloženo: 20.01.2003
 

řeknu vám: vzít si jako základní pramen informací o wohnoutu jejich oficiální www stránky, to je vážně peklo! prokousávat se tamním popisem historie kapely vás dovede až k názvu téhle části webu: "histerie"! ale zas na druhou stranu - pro pobavení výborné! :)
ale k věci: rokem narození téhle (docela) punkové kapelky je 1988. po dvou letech však usnula spánkem tvrdým, až přišla krásná princezna monika, políbila jednoho po druhém a stala se jejich manažerkou. to už se psal rock 1995. fakticky však byla skupina pohromadě až někdy v únoru roku 1996. na podzim se do manažeringu wohnoutu vložil dan petřík a věci se opět pohnuly kupředu. ovšem ještě dva roky trvalo, než se kluci dostali do studia, aby tam mohli nahrát svůj debut cundalla. kdo by si nepamatoval banány, že? následovalo předskakování na turné lucii a žlutému psovi, ale také na pražských koncertech zahraničních hvězd reef, toy dollz... a hlavně the offspring (i já tam byl, víno a medovinu pil)! no a offspringem vlastně jejich předskokanství skončilo. nějakou dobu byla ještě hlavní náplní koncertů wohnoutu cundalla, ovšem v roce 00 se opět vrhli na studio a zplodili zlý noty na večeři. pokud si dobře pamatuju, tahle deska byla přijata o poznání vlažněji, než debut. jak příjímáte tu nejnovější loňskou pedro se vrací uvidím už ve čtvrtek ve fabricu.

wohnout

horkýže slíže jsem zažil na loňském rock for people a musím vás dopředu upozornit, že to zas bude velmi veselá podívaná a poslouchaná. a znovu se ptám: existuje ještě na slovensku vůbec nějaká seriózně se tvářící kapela? v českém brodě kolidovala (opět s možností, že mi to má ne příliš spolehlivá paměť mohla za ten čas trochu domotat - pozn. autora) první půlka vystoupení h.s. (a druhá půle výstupu iného kafe) s exkluzivním koncertem sluníčka. zatímco změškané kafe mě moc nebolelo, po několika kouscích horkýže jsem docela zalitoval, že neměli zpoždění a já je nemohl vidět celé...
kapela vznikla v nitře podzimu páně 1992. za čtyři roky se dočkali svého fonografického debutu titulem v rámci oného a nezůstalo jen při jednom: vo štvorici po opici (1998), ja chaču tebja (2000), festival chorobná 2001 (2001) a vloni přidali ještě kýže sliz. sliz asi bude tvořit podstatnou část jejich části koncertu - když to napíšete takhle, zní to opovržlivě, ale copak já můžu za to, jak si nazvali desku?

horkýže slíže

velmi zábavnou (kdo viděl deathmetalový díl jistě přikyvuje), poučnou a nedělitenou součástí natáčení bývá i debata muzikantů s kritiky. téhle se zúčastní starý známý pavel kučera (ultram:x), radek bureš (ultram:x) a aleš materna (spark).

blinky:

 • ladí neladí:: www.czech-tv.cz/porady/ladi-neladi
 • wohnout:: www.wohnout.cz
 • horkýže slíže:: www.horkyzeslize.sk

  dudyn
  foto: weby kapel

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  nejčtenější 

  >> fotoreport:: norbert žije v barráku
   
  >> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
   
  >> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
   
  >> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
   
  >> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
   
  >> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
   
  >> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
   
  >> fotoreport:: cody jasper v kupe
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
   

   
  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda