ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: ladí neladí: gaia mesiah & answer ve fabricu

ladí neladí: gaia mesiah & answer (sk)
[fabric]
04.11.2003
z velké části dívčí (dámské, ženské, babské...) kapely budou hlavními hvězdami úterního obnoveného natáčení pořadu č.t. ladí neladí ve fabricu. a ještě jedna dobrá zpráva: nevrací se jen ladí neladí, vrátil se i nanoru!
vloženo: 30.10.2003
 

ladí neladí se vrací!!! tak trochu kontraverzní pořad začíná opět natáčet další díly po svém evropském přerušení. rozuměj: česká televize dostala od našich nejvyšších zvolených **** za úkol natočit hurá pořady pro referendum o unii a nedostala na ně extra peníze. šetřila tedy na kultuře a na čas to odnesl také právě tento pořad. snad i díky naší divácké přímluvě ale vedení č.t. splnilo slib a první díl by se na obrazovce měl objevit v lednu. je však třeba mít čas na stříhání (některými právě kvůli diskusi po koncertě hodně kritizované) a další přípravu, takže natáčení proběhne už v úterý 04.11.2003 - kde jinde, než ve fabricu...

debata

kdo má špatnou střednědobou paměť, tomu budiž připomenuto, že ladí neladí se skládá ze dvou koncertů - české a slovenské kapely, které mají něco společného (ať hudebně nebo osudově) - a následné diskuse. té se krom dvou průvodců večerem petra fialy (frontmáňa mňágy a žďorp, producent...) a michaela kaščáka (neurópa, ex-bez ladu a skladu, producent, šéf festivalu "pohoda"...) a kapel, zúčastní také hudební publicisté a kritici, kteří by mohli mít k předem danému tématu, či tvorbě kapely co říct (často mají za sebou více nebo i méně příznivé recenze těchto kapel). snad už se po pauze budou protagonisté snažit, aby debata byla opravdu "o něčem", což se často hrubě nedařilo. zárukou toho by měl být i navrátivší se z ostrovů a ostraváky zbožňovaný michal nanoru (živel). spolu s jeho by měli publicistické židle zaplnit zadnice pavla kučery (ultram:x, óčko.tv) a františek kovač (report).

answer

fabric ale toho večera bude patřit především něžnému pohlaví (i když pohlaví účastnic jsem opravdu ani neviděl, takže nevím jistě, nakolik jsou něžná... a určitě bych se nerad do téhle slovní hříčky dále zaplétal - už tak jsem napsal až moc... - pozn. autora). trnavský band answer je složen výhradně z dívek a dam - čtyř. kapela, která může severomoravákům docela silně připomínat bohumínské glayzy (podle mp3 na webu soudě), má za sebou řadu koncertů na slovensku i v českých zemích. zahráli si např. s apocalypticou nebo o kus slavnější slovenskou kapelou gladiator.

gaia mesiah

také druhou skupinu mohu soudit jen z empétrojek z oficiálního webu. ty naznačují, že pražská kapela gaia mesiah zas nemá tak úplně daleko ke guano apes (r.a.t.m. a dalším...). já vím, že používat podobné příměry je zrádné, zavádějící, nevyplácí se a kapely to nemají rády (protože jsou všechny naprosto originální...), ale jak jinak někomu bandu neznalého jeho hudbu přiblížit? vedle natáčení ladí neladí je údajně na spadnutí také účast kapely v noci s andělem. každopádně pokud se zúčastníte, neprohloupíte!

blinky::

 • answer:: www.msite.sk/answer
 • gaia mesiah:: www.gaiamesiah.com

  dudyn
  foto: dudyn & weby kapel

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  nejčtenější 

  >> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
   
  >> fotoreport:: norbert žije v barráku
   
  >> fotoreport:: ostrava v plamenech 2023
   
  >> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
   
  >> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
   
  >> fotoreport:: michalfest 2023 (sobota)
   
  >> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
   
  >> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
   

   
  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda