ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: ladí neladí: ve znamení znamenitých hlasů

lenka dusilová & secret service / peha (sk)
[fabric, pořádal parník]
25.04.2002
další z natáčení série české televize ladí neladí přivezl do ostravy dva krásné ženské hlasy (a opět výbornou muziku, samosebou).
vloženo: 01.05.2002
 

domnívaje se, že slovenská kapela hraje vždy dřív (jakože "předkapela"), protože je tu míň známá, čekal jsem, že počátek obstará prešovská peha. chyba hlávky... nicméně některé záležitosti stávají se v ladí neladí jistotou: skvělý zvuk (na místě i v televizi), dobrá muzika, vášnivá debata muzikantů a novinářů po koncertu a krásná rudovlasá barmanka za barpultem.

takže večer otevřela lenka dusilová se svými tajnými služebníky. asi bych se opakoval (viz. měsíc stará recenze koncertu z trinity), takže to vemu zkrátka:

  1. lenka a spol. umí a její hlas je ai nejlepší v česku
    (můj osobní názor, nebudu nikomu vnucovat)
  2. nová deska bude asi hodně dobrá!
  3. ...a šmitec!

peha mile překvapila. znal jsem něco málo díky tv markíza a rádiu rock fm, ale naživo je to vždycky lepší (to máte jako se sexem...)! pravda hudebně to nebylo nic moc pestrého, ovšem šlapalo to slušně. když jsem zavřel oči, jako bych viděl kteroukoliv americkou teenagerskou komedii (možná i tragédii) se šťastným koncem na maturiťáku té jejich "high", kde hrávají obvykle kapely podobného soundu. při debatě to pak vystihl vojtěch lindaur: "gympl rock". ale nechápejte to ve zlém, nýbrž v dobrém smyslu slov - koncert se mi hodně líbil! ovšem nade vším se vznášel nádherný znělý hlas přesympatické vokalistky katky knechtové.

není divu, že obě zpěvačky, které tu v průběhu večera vystoupily, jsou nositelkami výročních hudebních cen svých zemí (v různých letech) v kategorii zpěvačka roku. převážně o takovýchto cenách měla být (a tentokráte byla) následná debata. sešly se na ni slušné novinářské celebrity: jiří černý, vojtěch lindaur (šéfredaktor rock&popu) a možná už méně známí alex švamberk, michal nanoru (oba rock&pop, i když nejen...), a pak také jejich slovenský kolega, jehož jméno jsem úspěšně zapomněl. (odbočka: divil bych se, kdyby nanoru brzy neměl v ostravě fanklub ;-) ono celberit i mediálních tu bylo více. namátkou: celé duo medúza (z nichž jeden se údajně zapojil i do diskuse - trocha matiky: průnik množin medúza a kryštof...),či radek pastoušek.
bohužel jsem musel odejít tentokráte ještě dřív, takže jen naznačím, co se dělo zpočátku, a zbytek snad už zítra popíše námi zanechaný na místě agent. jen se tedy zmíním, že při počátečním hodnocení viděného a slyšeného např. jiří černý pochválil pehu (už při koncertě na něm zaujetí bylo patrné) a lehce sjel lenku a s.s., protože, dle jeho názoru, zaostávají za svými možnostmi. lenka i spol. z toho byli na první pohled docela zdrchaní. holt mínění jiřího černého jednoduše nelze brát na lehkou váhu...

ps: ty myslivce už jsme dávat neměli... že, ivory?

dudyn

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: ostrava v plamenech 2023
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: michalfest 2023 (sobota)
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda