ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2019
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[pjetka]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: druhé čtvrtfinále radegast líhně ovládly slovenské kapely

maximálně do tuhého už jde v bojích o čtyři místa ve velkém finále jedenáctého ročníku soutěže amatérských hudebníků radegast líheň. jde to cítit nejen z hudebníků na pódiích, ale i z internetového hlasování.
vloženo: 30.03.2012
 

v uplynulém týdnu zde bylo zaznamenáno hned několik zajímavých okamžiků – nejvíce hlasujících v jednom týdnu, nejvíce pokusů o postup díky falešným hlasům a rovněž poprvé postoupily hned dvě skupiny ze slovenska. a moc nechybělo, aby na jediných třech postupujících místech byli ryze slovenští zástupci!

„v základních kolech ještě nebyla tak patrná snaha fanoušků dostat své hudební idoly na výsluní jako nyní. všem dochází, že už chybí jen krůček do finále a tak se fanoušci snaží dostat své idoly do semifinále téměř jakýmkoliv způsobem. od začátku soutěže bedlivě sledujeme, zda se náhodou někdo z fanoušků nesnaží skrytě hlasovat víckrát, většinou šlo o hlas či dva. falešné hlasy byly před vyhlášením výsledků vždy vymazány. navíc nikdy malé množství falešných hlasů, ani jejich následný odečet, neměly vliv na konečné pořadí,“ popisuje situaci ve starších kolech ředitel soutěže marek slonina z pořádající produkční agentury viking agency z havířova.

„v prvním čtvrtfinálovém kole jsme už ale zaznamenali, že jde opravdu o hodně a falešné hlasy se dají počítat bez problémů na desítky. opět jsme uhlídali férovost soutěže a vše běželo, jak má. nicméně druhé čtvrtfinálové hlasování na rock.cz nám vyrazilo dech. jedna ze soutěžících kapel měla tak aktivního fandu, že jen on sám poslal přes dvacet hlasů,“ dodává s úsměvem. spolupořadatelé z portálu rock.cz neváhali a upozornili na tuto skutečnost kapelu a rovněž ještě bedlivě hlídali výsledky. „byli jsme potěšení přístupem kapely, která ihned upozornila fanoušky, aby podobné činnosti zanechali a požádali je sami o férovou hru. zvítězila tak jednoznačně muzika!“ potěšilo pořadatele.

v internetovém hlasování na rock.cz, které skončilo tradičně čtvrteční půlnocí, nakonec postup do semifinále vybojovaly hned dvě slovenské skupiny hash z trnavy a the elements z brezna. trojici semifinalistů nakonec doplnili only for life z českého těšína, kteří přeskočili třetího slovenského zástupce clinic music z bratislavy o pouhých pár hlasů.

v live kolech šlo o poslední tři postupová místa do semifinále a tedy opravdu o hodně a koncerty podle toho vypadaly. v klubu barrák v ostravě se hrály opět drsnější styly než v ostatních klubech. z téměř metalového kola nakonec postoupila o chlup nejlepší skupina neutral z uherského hradiště. „u poroty zabodovala oproti ostatním zejména českými texty a originalitou a nejednotvárností jednotlivých skladeb,“ popsala porota. další dvě kola proběhla souběžně ve čtvrtek – z klubu garage postoupila partička parahybana z kolína. „nastoupila na pódium jako poslední, ale byla výborně sehraná. v čele měla zpěvačku, které chyběla jen špetka větší odvázanosti, aby to bylo dokonalé. každopádně by tato kapela určitě neudělala ostudu ani ve velkém finále. u obou zbývajících soutěžících porota našla vždy nějaký drobný kaz. přesto šlo o super kolo a určitě úroveň účinkujících k závěru soutěže hodně stoupá,“ zhodnotili výkony porotci klubu barrák.

ve stejný den v jazz clubu v havířově nastoupili jen dva soutěžící, když bohužel nenastoupili ani náhradníci a tak to bylo padesát na padesát. „šlo o absolutně vyrovnané kolo, obě kapely podaly hodně kvalitní výkony. vyhrál nakonec willow lake z litomyšle o jediný hlas, což část poroty těžce nesla. technicky byli možná o chlup lepší, ale zase na pódiu méně akční, než druzí soutěžící narttu z vimperka. ti rozhýbali a bavili lidi, i když možná nebyli tak precizní,“ vysvětlila porota.

soutěž čeká v posledním soutěžním týdnu jasná rovnice. z dvou tříčlenných semifinále v klubech na ostravsku vybere porota po jednom finalistovi a na www.rock.cz vyberou fanoušci z šestice semifinalistů poslední dva finalisty. čtyřčlenné složení velkého finále bude tedy jasné už v pátek 06.04.2012. velké finále proběhne ve velkém sále klubu garage v ostravě-martinově v sobotu 14.04.2012 za účasti čtyř finalistů a hosta a patrona soutěže – skupiny airfare! podrobnosti již brzy na www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

20. a 22.03.2019
>> clemens christian poetzsch (de)
 
22.03.2019
>> the hypnotunez (ua)
 
23.03.2019
>> tenta (at), places
 
26.03.2019
>> manowar (us)
 
26. a 28.03.2019
>> nylon jail
 
09. a 30.03.2019
>> mydy rabycad
 
01.03.-05.04.2019
>> festival protibet 2019
 
08.03., 09.03., 15.03., 16.03., 30.03., 05.04., 06.04., 18.04. a 20.04.2019
>> public relations
 
03.03.-01.05.2019
>> jarní jazz & bluesové dny 2019
 
22.06.2019
>> dead kennedys (us)
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda