ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: páté kolo radegast líhně nasadilo vysokou laťku

předposlední kolo základní části jedenáctého ročníku soutěže amatérských hudebníků radegast líheň nasadilo velmi vysokou laťku a podle porotců by vítězové mohli patřit k favoritům celé soutěže. tentokrát po delší době nastoupili všichni soutěžící a tak kompletní tříčlenná kola potěšila i řady fanoušků. už druhého čtvrtfinalistu má po pátém kole slovensko.
vloženo: 09.03.2012
 

tradičně v úterý burácel klubem barrák v ostravě metalový nářez v provedení severomoravské trojice ortel z dvorců u bruntálu, only for life z českého těšína a oblivion z ostravy. „vyhrála kapela only for live z českého těšína. kapela byla mladá, živá a dokázala to rozjet. jeden z porotců, šéf a produkční klubu, navíc pochvalně prohlásil, že v radegast líhni v klubu barrák ještě lepší skupina nebyla. první účinkující oproti vítězi moc šancí neměl, ostravská parta měla sebou nejvíce fanoušků a pro mne byla vítězem, ale ostatní porotce jsem nepřesvědčil,“ přiznal svůj pohled na věc člen poroty jirka z havířovské pořádající produkční agentury viking agency.

opět ve čtvrtek proběhla souběžně kola v klubu garage v ostravě a jazz clubu v havířově. konkrétně v ostravě se hrálo jako o život. „byl to velký boj zejména mezi dvěmi kapelami. frýdecko-místečtí dolls in the factory jsou skvěle sehraná parta, která umí, ale nepřinesla nic zásadně nového. její hlavní sok - slovenská kapela 4others, místy připomínala mladý začínající elán se super texty a skvělým zpěvem, naopak ještě působila nevyhraně a občas chybovala. porota se dlouho nemohla rozhodnout, nakonec rozhodla pro dolls in the factory. třetí soutěžící slide effect z uherského hradiště do rozhodování nezasáhl, ještě na sobě podle poroty bude muset pracovat,“ shodli se porotci.

v jazz clubu se ve stejný den setkaly poprockové skupiny metropolice z brna, hash z trnavy a tradiční účastník líhně – progresivní překližka z havířova. posledně jmenovaný sebou přivedl davy fanynek, ale zapomněl na bubeníka (nečekané pracovní povinnosti kapelu omlouvají), což jej samozřejmě handicapovalo a v podstatě vyřadilo z boje o postup. „kapela přímo v klubu našla sympatizujícího bubeníka, který se postupně přidal, což bylo krásné hudební gesto, ale na postupové ambice to samozřejmě mělo velký vliv. brňáci si pro změnu zapomněli vzít činely a byli odkázaní na dobrotu jiného hudebníka – bubeníka, majitele klubu, který naštěstí měl v zákulisí své vlastní. metropolice byly příjemným bodem programu ideálním do jazz clubu, který však s postupujícím časem ztácel na nápaditosti. cestu do čtvrtfinále si tak vybojoval druhý slovenský zástupce – hash. celá porota byla oslněna a rozhodla jednohlasně pro největší profesionály tohoto kola,“ popsal za porotu produkční celé soutěže radek. v internetovém hlasování na www.rock.cz, kde o postupu do čtvrtfinále na rozdíl od živých koncertů v klubech rozhodují fanoušci, se z postupu radují divide (fryšták), black diamond (piešťany) a santhippa (frencekuntich). šlo okolo s nejvíce hlasujícími fanoušky, za což jim samozřejmě patří dík zejména od postupujících kapel.

v posledním live kole základní části soutěže radegast líheň, už šestém, uvidí fanoušci opět devět skupin rozdělených po třech. v úterý 13.03.2012 zamíří do ostravského barráku bigbeatové kapely reverends (praha), last station (praha) a original sin (ostrava). ve čtvrtek opět proběhnou hned dvě kola najednou současně v klubu garage (poprock: the elements z brezna, sk, ch.p.d. z prostějova a sunnyflower z ostravy), a jazz clubu v havířově (bigbeat: univers z brna, clinic music z bratislavy, sk a ravers z havířova). více informací o live části soutěže najdou zájemci na www.lihen.cz, o postupujících z internetového hlasování pak na www.rock.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda