ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: soutěž hudebníků radegast líheň startuje

na dvě stě hudebních skupin z české republiky a poprvé také výrazně ze slovenska se přihlásilo do již jedenáctého ročníku soutěže amatérských hudebníků radegast líheň. odborná porota z nich vybrala 108, které se budou prezentovat před návštěvníky koncertů v klubech na ostravsku a bojovat o další postup v internetovém hlasování.
vloženo: 02.02.2012
 

soutěž radegast líheň začíná již v těchto dnech a fanoušci rockové muziky si užijí řadu skvělých koncertů, během nichž bude opravdu o co hrát. „do poslední chvíle jsme pracovali na tom, aby soutěž byla pro hudebníky atraktivní a můžeme slíbit, že ceny opravdu stojí za to. vítěz bude brát ceny v hodnotě až padesát tisíc korun. stejně jako v roce 2011 máme pro vítěze zajištěnu asi desítku vystoupení na open-air akcích na moravě, velmi solidní celorepublikovou propagaci, hudební výbavu, či zájezd do italského letoviska gargano se stejnojmennou cestovní kanceláří pro celou kapelu po náročné sezóně,“ vypočítává marek slonina, ředitel soutěže radegast líheň z produkční agentury viking agency z havířova. na své si ale podle něj přijdou i ostatní úspěšní finalisté. i pro ně jsou připravena atraktivní vystoupení, či hmotné ceny. po roční pauze se partnerem opět stala stoupající hvězda českého rocku – česko-americká parta airfare. „jsme moc rádi, že jsme se opět dohodli na spolupráci. přeci jen jde o protřelé hudebníky, kteří zasednou ve finálové porotě a rovněž na finálovém koncertě vystoupí. dále pracují na dalších hostech, hudebních znalcích tak, aby finálová porota byla opravdu co nejzajímavější,“ dodává slonina a naráží tím na fakt, že v celé soutěži vždy rozhodují nestranní porotci.

radegast líheň

soutěž radegast líheň je i v tomto ročníku rozdělena na dvě rovnocenné části, které běží souběžně. live koncertní část je složena z 18-ti koncertů vždy tří kapel v některém z klubů na ostravsku. celkem 54 skupin se živě představí v ostravských klubech garage a barrák a v havířovském jazz clubu. pořadatelé se většinou snažili namíchat stylově podobnou trojici ze zástupce regionu, slovenska a čech a moravy. z každé z nich bude vybrán jeden postupující. a již podle prvních náhledů do programu to bude jistě srovnání velmi zajímavé. dalších 54 skupin do celkových 108-mi v základních kolech vybrali zástupci druhého pořadatele soutěže - hudebního portálu www.rock.cz. zde bude ve stejných týdnech, kdy budou probíhat živá základní kola, nasazeno vždy devět jiných skupin, z nichž fanoušci a posluchači vyberou tři postupující. v další fázi pak návštěvníci ostravských klubů uslyší ty nejlepší z rock.cz živě a naopak postupující z live části soutěže se budou prezentovat na internetu. tímto způsobem chtějí pořadatelé zajistit, aby skupiny nejen měly kvalitní nahrávky, spoustu kamarádů a fanoušků v éteru, ale rovněž musí prokázat, že umí hrát a oslovit odbornou klubovou porotu.

aby byly výsledky každého kola známé z live i internetové části soutěže ve stejný den, rozbíhá se hlasování na rock.cz již v pátek 03.02.2012 a ukončeno bude ve čtvrtek 09.02.2012. kdo má zájem přijít podpořit kapely naživo a užít si zdarma zajímavé koncerty v klubech – budou pak mít pravidelně možnost od úterka do čtvrtka každý týden – první základní kolo začíná 07.02.2012 v klubu barrak v ostravě a představí se „hardrockové“ party below the mark ze studénky, sociál band z třebíče a ostravská parta chátra 99. o den později v klubu garage nastoupí bigbeatové skupiny the veins z rakovníka, tree frog z havířova a místní otherside. ve čtvrtek završí live část soutěže vystoupení skupin bubbles z havířova, memoary z karviné a japka z brna v havířovském jazz clubu. začátky koncertů jsou vždy v 19.00 hod. a více o termínech najdou zájemci na www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda