ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: finále soutěže hudebníků rockaréna líheň 2011

rockaréna líheň 2011 - finále
[garage]
23.04.2011
velké finále soutěže rockaréna líheň je po půl roce od startu soutěže tady. jen čtyři kapely ze čtyř set přihlášených dokázaly projít složitým sítem soutěže a dostat se až do velkého finále. prokázaly svou zdatnost na pódiu i fakt, že za nimi stojí dostatečně početný zástup fanoušků a budou bojovat o vysněnou metu.
vloženo: 21.04.2011
 

v prvním ročníku soutěže rockaréna líheň se letos spojila populární live soutěž amatérských československých hudebníků radegast líheň pod taktovkou havířovské viking agency a mediální soutěž rockaréna rádia hey a portálu rock.cz. zdvojnásobil se počet přihlášených a síto pro postup do velkého finále bylo nezvykle husté. každá skupina, kterou vybrala porota mezi základních stoosm soutěžících, musela jednou vystoupit v jednom ze tří spolupořádajících klubů před odbornou porotou, aby postoupila do dalších bojů. tam pak na ně čekali jejich fanoušci, kteří je svými hlasy, spolu s posluchači rádia hey, mohli posunout ještě dál. posledním krokem k vysněnému postupu mezi nejlepší čtyři pak bylo oslovení fanoušků, kteří jediní měli v rukou tu moc, poslat je až do samotného posledního finálového live koncertu. rozhodování bylo napínavé – nicméně v tom, kdo bude už tuto sobotu hrát – je jasno.

"tentokrát se o hlavní ceny utkají hned čtyři moravské party. konkrétně off axis z frenštátu pod radhoštěm, porcelaine people z havířova, fall a prey z brna a the pant z břidličné. zveme proto srdečně všechny na poslední koncert soutěže - velké finále, které proběhne v ostravském klubu garage v ostravě-martinově už v sobotu 23.04.2011 od čtvrté odpolední. každý návštěvník navíc od nás dostane dárek a vstupné se, stejně jako během celé soutěže, neplatí," upřesňují pořadatelé. koncert čtyř kapel navíc podpoří i vítězové loňských ročníků soutěží radegast líheň a rockaréna a sice brněnští crash road a ostravská fiha. právě po vystoupení čtyř soutěžících a prvního hosta z ostravy dojde k předání cen a odhalení rozhodnutí odborné poroty. "už teď je ale jasné, že spokojeni určitě odjedou do svých domovů všichni soutěžící. podařilo se nám zajistit ceny partnerů pro všechny čtyři kapely, samozřejmě ale bude značný důvod bojovat o každou příčku," přiznávají pořadatelé. vždyť vítěz absolvuje hned deset vystoupení na atraktivních festivalech po celé republice, například na colours of ostrava, rock for people, či sázava festu. navíc si po náročné sezóně odjede celá kapela odpočinout do italského letoviska gargano se stejnojmennou cestovní kanceláří. druhý v pořadí absolvuje tři atraktivní koncerty a získá týdenní prostor pro nahrání demosnímku v studiu woodman, třetí v pořadí si zahraje na akci radegast den a získá hmotné odměny. navíc bude během koncertu odtajněno jméno hlasujícího fanouška na rock.cz, který vyrazí na tři vybrané festivaly s kamarádem a navíc získá stan. kapela s největším počtem hlasů pak obdrží cenu posluchačů (hlasujících) a vyrazí na festivaly sázava fest a rock for people a na hudební vybavení získá finanční hotovost 20.000 kč. "finále tedy bude jistě zajímavé a věříme, že bude stejně jako loni plno!" dodávají pořadatelé.

program velkého finále::

  • 16.00 off axis
  • 17.00 porcelaine people
  • 18.00 fall a prey
  • 19.00 the pant
  • 20.00 fiha
  • 21.30 crash road

blinky::

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda