ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2019
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[pjetka]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: do velkého finále radegast líhně postoupily čtyři kapely!

několikatýdenní boje dvou set skupin o jedno ze čtyř míst ve velkém finále jedenáctého ročníku soutěže amatérských hudebníků radegast líheň skončily! z postupu se nakonec neraduje ani jeden zástupce regionu, ve velkém finále však opět nastoupí i jeden zástupce slovenska!
vloženo: 07.04.2012
 

"v semifinálových kolech to bylo naprosto vyrovnané a ani v jednom ze dvou klubů to neměla porota jednoduché. do velkého finále mohla ze tří kvalitních a prověřených skupin poslat vždy jen jednu. kapely prošly vždy sítem hlasování na portálu rock.cz, kde hlasovali fanoušci a posluchači, i sítem živých koncertních vystoupení, kde jejich kvality posuzovala odborná porota. nakonec je po mnoha bojích rozhodnuto a my již známe čtyři nejlepší," popsal průběh soutěže její ředitel – marek slonina z pořádající viking agency z havířova. o dvou finalistech rozhodovali v semifinále posluchači a fanoušci na portálu rock.cz, a o dvou ve dvou klubech v ostravě a havířově naopak odborná porota. internetové hlasování se rozjíždělo pozvolna, ale už v polovině hlasovacího týdne počty rychle rostly. fanoušci nakonec udělali největší radost skupinám willow lake (litomyšl) a neutral (uherské hradiště).

v živých kolech hrály soutěžící kapely opět před plnými kluby a to přesto, že fanoušci neměli mezi kapelami svou místní kapelu. už první kapely však rozjásaly návštěvníky a dokonce je dostaly na parket. "do jazz clubu doprovodila českotěšínskou kapelu only for life řada fanynek, které už po prvním hitu i v malém prostoru dokázaly vytvořit bouřlivou kulisu. přemlouvat se dlouho nenechali ani ostatní návštěvníci, přidali se a burácivý rock řádně hýbal jejich rukama i těly. po only for life nastoupili slovenští hash z trnavy a lidí pod pódiem ještě přibylo. dokonce si tato kapela už v základních kolech vytvořila v havířově řadu fanoušků, kteří sem zamířili hlavně na ně. jako třetí nastoupili na pódium below the mark, kteří už však nedosáhli kvalit na první dva soutěžící," popsali dění v klubu shodně porotci, kteří do finále nakonec poslali energické hash z trnavy.

absolutně nejtěžší rozhodování potvrdili opět porotci z klubu garage v ostravě-martinově v jejímž čele stanul i majitel klubu a známý rocker marcel woodman. porotě i fanouškům zahrály skupiny nou smouking z havířova, the elements ze slovenského brezna a vsph z hulína. "nou smouking bohužel doplatil na lehkou nezkušenost a fakt, že kapely po ní to o poznání více rozjely. pohodové vystoupení této mladé party tak upadlo v zapomnění. slovenský the elements byl naprosto perfektní a po jeho vystoupení už měla porota jasného favorita. to se však změnilo s nástupem vsph, kteří přidali ještě o poznání více show a energie. přesto šestičlenná porota došla k patovému rozhodnutí. tři hlasovali pro the elements, tři pro vsph," popisuje člen poroty jirka veselý z pořádající agentury s tím, že dokonce převažovaly hlasy, že do finále by měly nastoupit oba soutěžící. podle pravidel ale musela rozhodnout a do finále tak postupuje parta vsph z hulína.

tímto končí soutěžní maratón radegast líhně 2012 a připravuje se velké finále soutěže. to proběhne tradičně ve velkém sále r'n'r clubu garage v ostravě-martinově už v sobotu 14. dubna 2012 od 17.00 hodin. vstup na velké finále je tradičně zdarma a v programu se mimo čtyři finalisty představí i patron soutěže – česko-americká skupina airfare! pro návštěvníky je mimo kvalitní muziku připravena i řada dalších překvapení, soutěží o ceny partnerů a na závěr proběhne i rockotéka. podrobnosti k velkému finále budou nyní každý den přibývat na stránkách soutěže www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

26.03.2019
>> manowar (us)
 
25. a 26.03.2019
>> kalle, ane bjerkan (no)
 
26. a 28.03.2019
>> nylon jail
 
09. a 30.03.2019
>> mydy rabycad
 
01.03.-05.04.2019
>> festival protibet 2019
 
08.03., 09.03., 15.03., 16.03., 30.03., 05.04., 06.04., 18.04. a 20.04.2019
>> public relations
 
03.03.-01.05.2019
>> jarní jazz & bluesové dny 2019
 
22.06.2019
>> dead kennedys (us)
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda