ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: začíná třetí třetina soutěže radegast líheň

už do pátého kola z šesti základních míří letošní jedenáctý ročník soutěže amatérských hudebníků radegast líheň. ve čtvrtém kole uspěly napůl moravské a české kapely a vůbec poprvé si letos vybojovala jedna ze skupin postup do další fáze soutěže už jen za to, že na live koncert jako jediná dorazila.
vloženo: 03.03.2012
 

poslední únorové úterý burácel klubem barrák v ostravě metalový nářez v provedení trojice sklepmaster z opavy, when i die ze slovenské povážské bystrice a awrizis z havířova. velké ambice si na postup činil právě téměř domácí havířov, nicméně porota byla neoblomná a nakonec do další fáze nepustila ani slovenského zástupce, protože je téměř jednohlasně nejvíce zaujal opavský sklepmaster. další kola proběhla souběžně v klubech garage v ostravě a jazz clubu v havířově. do ostravy dorazili jen dva zástupci a o postup se poprali natřije z chlumce nad cidlinou a spirit(s) days z kroměříže. „šlo o velmi povedený večírek, když už první účinkující natřije rozhýbal celou porotu. skupině spirit(s) days oproti první kapele chyběla trocha energie, nicméně to doháněly vzhledem,“ přiznávají porotci. hudba ale nakonec zvítězila nad image a do dalších bojů míří zástupce chlumce nad cidlinou. velmi jednoduché rozhodování tentokrát měla porota jazz clubu, když už dva dny před termínem konání věděla, že přijedou jen dvě skupiny. v den konání se však vše ještě změnilo, když z cesty volal další soutěžící, že se pro poruchu vozidla nestihne na své vystoupení dopravit. a tak jediný, kdo na domácí pódium nastoupil, byla kapela z havířova – sorefingers. přesto porota řádně zasedla a shodla se na faktu, že kapela na postup má a uvidí se, jak bude bodovat v dalších bojích v internetovém hlasování.

v pátém kole uvidí fanoušci opět živě v live části soutěže dalších devět skupin a pořadatelé doufají, že kolo proběhne kompletní a všichni soutěžící budou mít tolik štěstí, aby je nepotkaly zdravotní komplikace, ani problémy na cestách jako v kole čtvrtém. určitě by to mělo vyjít v úterý 06.03.2012, kdy to do ostravského barráku nebudou mít daleko kapely ortel (dvorce u bruntálu), only fot live (český těšín) a oblivion (ostrava). také čtvrteční garage bude mít moravské zastoupení v podobě kapel dolls in the factory (frýdek-místek) a side effect (uherské hradiště). hostem z dálky bude slovenská kapela 4others z oravy. také havířovský jazz club bude ve stejný den na pódiu jistě bouřlivě vítat slovenského hosta skupinu hash z trnavy, jejími soupeři budou místní progresivní překližka a brněnská metropolice. více informací o live části soutěže najdou zájemci na www.lihen.cz, o postupujících z internetového hlasování pak na www.rock.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda