ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2019
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[pjetka]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: začíná třetí třetina soutěže radegast líheň

už do pátého kola z šesti základních míří letošní jedenáctý ročník soutěže amatérských hudebníků radegast líheň. ve čtvrtém kole uspěly napůl moravské a české kapely a vůbec poprvé si letos vybojovala jedna ze skupin postup do další fáze soutěže už jen za to, že na live koncert jako jediná dorazila.
vloženo: 03.03.2012
 

poslední únorové úterý burácel klubem barrák v ostravě metalový nářez v provedení trojice sklepmaster z opavy, when i die ze slovenské povážské bystrice a awrizis z havířova. velké ambice si na postup činil právě téměř domácí havířov, nicméně porota byla neoblomná a nakonec do další fáze nepustila ani slovenského zástupce, protože je téměř jednohlasně nejvíce zaujal opavský sklepmaster. další kola proběhla souběžně v klubech garage v ostravě a jazz clubu v havířově. do ostravy dorazili jen dva zástupci a o postup se poprali natřije z chlumce nad cidlinou a spirit(s) days z kroměříže. „šlo o velmi povedený večírek, když už první účinkující natřije rozhýbal celou porotu. skupině spirit(s) days oproti první kapele chyběla trocha energie, nicméně to doháněly vzhledem,“ přiznávají porotci. hudba ale nakonec zvítězila nad image a do dalších bojů míří zástupce chlumce nad cidlinou. velmi jednoduché rozhodování tentokrát měla porota jazz clubu, když už dva dny před termínem konání věděla, že přijedou jen dvě skupiny. v den konání se však vše ještě změnilo, když z cesty volal další soutěžící, že se pro poruchu vozidla nestihne na své vystoupení dopravit. a tak jediný, kdo na domácí pódium nastoupil, byla kapela z havířova – sorefingers. přesto porota řádně zasedla a shodla se na faktu, že kapela na postup má a uvidí se, jak bude bodovat v dalších bojích v internetovém hlasování.

v pátém kole uvidí fanoušci opět živě v live části soutěže dalších devět skupin a pořadatelé doufají, že kolo proběhne kompletní a všichni soutěžící budou mít tolik štěstí, aby je nepotkaly zdravotní komplikace, ani problémy na cestách jako v kole čtvrtém. určitě by to mělo vyjít v úterý 06.03.2012, kdy to do ostravského barráku nebudou mít daleko kapely ortel (dvorce u bruntálu), only fot live (český těšín) a oblivion (ostrava). také čtvrteční garage bude mít moravské zastoupení v podobě kapel dolls in the factory (frýdek-místek) a side effect (uherské hradiště). hostem z dálky bude slovenská kapela 4others z oravy. také havířovský jazz club bude ve stejný den na pódiu jistě bouřlivě vítat slovenského hosta skupinu hash z trnavy, jejími soupeři budou místní progresivní překližka a brněnská metropolice. více informací o live části soutěže najdou zájemci na www.lihen.cz, o postupujících z internetového hlasování pak na www.rock.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

21.03.2019
>> honza křížek
 
20. a 22.03.2019
>> clemens christian poetzsch (de)
 
22.03.2019
>> the hypnotunez (ua)
 
23.03.2019
>> tenta (at), places
 
26.03.2019
>> manowar (us)
 
26. a 28.03.2019
>> nylon jail
 
09. a 30.03.2019
>> mydy rabycad
 
01.03.-05.04.2019
>> festival protibet 2019
 
08.03., 09.03., 15.03., 16.03., 30.03., 05.04., 06.04., 18.04. a 20.04.2019
>> public relations
 
03.03.-01.05.2019
>> jarní jazz & bluesové dny 2019
 
22.06.2019
>> dead kennedys (us)
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda