ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
líheň 2022
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: třetí kolo radegast líhně přálo hostům

kapely z opravdu veliké dálky tentokrát ovládly třetí kolo soutěže amatérských hudebníků radegast líheň a postoupily do dalších bojů. podle názorů poroty ani tam nebudou bez šancí a tak se dá očekávat, že ještě některé z nich uvidí návštěvníci klubů na ostravsku v dalších bojích o velké finále.
vloženo: 26.02.2012
 

poprvé zazněl letošním ročníkem soutěže radegast líheň punkrock, tentokrát v klubu barrák v ostravě a těšil se velkému zájmu publika. „jako první na pódium nastoupila mladá a zajímavá kapela utoma doma z rychvaldu, která sice předvedla zajímavou show, ale chyběla jí troška osobitosti. přesto v budoucnu má určitě šanci. brněnský barbar punk pak předvedl super stylovou show v barbarských krojích. jednoznačně pódiově nejlepší kapela soutěže v tomto klubu rozhýbala i publikum, prostě to byla paráda. porota se jen shodla na tom, že je škoda, že kapela je složením nekompletní – chyběla alespoň basa tvrdící muziku. vítězem se tak stal třetí soutěžící – mostecké jzd. pro kapelu hovořila naprosto perfektně zvládnutá show i hudební zdatnost v jednom a zajímavé texty,“ popsal třetí kolo v barráku šéf odborné poroty.

o den později, ve středu, proběhlo třetí kolo v ostravském klubu garage, kde se utkaly partičky core problem z frýdku-místku, náhodní známí ze slovenského zvolena a náhradník rum guvno z ostravy. a konečně došlo na očekávaný střet slovenského a českého rocku na jedné scéně. „vítězně z něj nakonec vyšli naši slovenský bratia. první kapela z frýdku-místku od loňského přihlášení do radegast líhně značně vyzrála, nicméně ještě má na čem pracovat, stejně ostravské rum guvno. na věkově starších ostravácích porotě navíc chyběla větší originalita, kterou nepřidaly ani dvě basové linky. slovenští náhodní známí předčili obě kapely především zpěvem a tím, že z nich bylo cítit, že je hraní opravdu baví,“ shodla se jednohlasně porota ostravské garage.

o další den později, tedy ve čtvrtek, zamířili fanoušci funky do havířovského jazz clubu, kde poprvé nenastoupil domácí zástupce. pro nemoc zpěvačky zrušila vystoupení třebíčská skupina disconnexion a tak se o postup nakonec utkaly jen dvě skupiny – chutney z brna a vsph z hulína. a šlo spíše než o měření kvality hudebníků o setkání dvou generací. „obě kapely byly hudebně perfektní, složené ze skvělých hudebníků, tady nešlo nic vytknout. mladá a energická kapela vsph jako první naprosto fascinovala publikum a hned zkraje jej pěkně rozpumpovala, možná o to horší to měli o generaci starší a stylově odlišní chutney. ale ani ti se absolutně nezalekli a svou tvorbou do jazz clubu skvěle zapadli. šlo o velmi povedený pohodový večírek, z kterého nakonec čtyři ku dvěma porotcům vyšli jako postupující hulínští vsph,“ popsal šéf poroty z pořádající agentury viking agency z havířova.

v internetovém hlasování, ve kterém se každý týden potkává na stránkách www.rock.cz jiná devítka soutěžících a rozhodují o trojici postupujících hlavně jejich hlasující fanoušci, se tentokrát nejvíce dařilo skupinám: cotam (praha), gerischau (uherské hradiště) a all regets (chrudim). devět dalších skupin, které se budou na internetu snažit o postup, je již v těchto chvílích připraveno a hlasování probíhá vždy od pátku až do další čtvrteční půlnoci.

ve čtvrtém kole uvidí fanoušci dobrého bigbítu živě v live části soutěže vystoupit dalších devět skupin. v úterý 28.02.2012 jsou všichni zváni do ostravského barráku, kde vystoupí metalové kapely sklepmaster z opavy, when i die ze slovenské povážské bystrice a awrizis z havířova. ve čtvrtek 01.03.2012 proběhne třetí kolo v klubu garage v ostravě ve složení: natřije (chlumec nad cidlinou), spirit(s) days (kroměříž) a exil 51 (liberec). jazz club přivítá tentýž den trojici in touch (železný brod), bigdeal (sk, hlohovec) a sorefingers (havířov). více informací o live části soutěže najdou zájemci na www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda