ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: rockaréna líheň 2011 už má svého vítěze

velkým finále skončilo v sobotu klání čtyř set přihlášených kapel do soutěže amatérských hudebníků rockaréna líheň 2011. moravský souboj čtyř finalistů vyhráli rockově našlápnutí the pant z břidličné, kteří se během roku představí publiku na deseti velkých akcí po celé republice.
vloženo: 29.04.2011
 

v prvním ročníku soutěže rockaréna líheň se letos spojila populární live soutěž amatérských československých hudebníků radegast líheň pod taktovkou havířovské viking agency a mediální soutěž rockaréna rádia hey a portálu rock.cz. zdvojnásobil se tak nejen počet přihlášených, ale rovněž se musely kapely ještě více snažit o postup do velkého finále a boj o atraktivní ceny. „velké finále bylo koncertním zakončením půlroční práce mnoha lidí na tomto projektu a tak si sobotní koncert v klubu garage v ostravě-martinově užili nejen hudebníci a návštěvníci, ale i pořadatelský tým. všechny kapely předvedly své maximum a odborná porota, tentokrát desetičlenná, měla opravdu co dělat. přesto došlo k poměrné shodě výsledků,“ prohlásil za pořadatele produkční soutěže radek vampola z viking agency.

po vystoupení čtvrtého soutěžícího se začaly sčítat hlasy a hned po vystoupení prvního hosta, vítěze předchozího ročníku soutěže rockaréna, ostravské party fiha a před druhým hostem, vítězem radegast líhně, crash road, došlo k předání cen. nejvíce se nakonec radovali the pant z břidličné, kteří díky svému úspěchu absolvují hned deset vystoupení na atraktivních festivalech po celé republice a po náročné sezóně se budou rekreovat v italském letovisku gargano se stejnojmennou cestovní kanceláří. na druhém místě se umístili po dlouhé době zástupci havířova, rodného města soutěže. z téměř desítky přihlášených havířovských kapel až do finále a na konečné druhé místo vystoupala skupina porcelaine people. zahraje si na třech akcích a získala týdenní prostor ve studiu woodman pro natočení demosnímku. třetí místo vybojovali fall a prey z brna, kteří o chlup předčili čtvrté off axis z frenštátu pod radhoštěm. přesto budou odměněny obě kapely. „bylo nám líto bramborového čtvrtého místa, proto i pro něj máme připraveno jedno vystoupení v ostravě. off axis ale odjížděli určitě spokojeni – stali se rovněž vítězem soutěže hlasujících fanoušků na rock.cz a k odměnám tak získali kontrakty na vystoupení na prestižních festivalech sázava fest a rock for people a k šek k nákupu hudebního vybavení v hodnotě dvacet tisíc korun,“ dodávají pořadatelé.

první ročník spojený ze dvou soutěží skončil nárůstem přihlášených i značným ohlasem ze strany soutěžících kapel a jejich fanoušků. počtem skupin se zařadil mezi největší v české republice, svým systémem pak velmi ojedinělým. „jsme rádi, že jsme soutěž opět posunuli dál a těšíme se na další ročník. máme nabídky ze strany dalších klubů, které by se rády do soutěže zapojily a už v následujících týdnech začneme řešit, jak dál. klasickým problémem všech podobných aktivit jsou finanční prostředky, kterých ubývá, zatímco rostoucí soutěž jich vyžaduje stále více. pevně věříme, že se v jedenáctém roce konečně najde silný generální partner, který soutěž podpoří a posune ji ještě dál,“ uzavírají vikingové letošní rockarénu-líheň.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

18.05.2024
>> zemězvrat 2024
 

 
nejčtenější 

>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: žamboši ve frýdecko-místeckém velikonočním městečku
 
>> fotoreport:: protheus a komunál v barráku
 
>> fotoreport:: mucha v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda