ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[atlantik]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: rockarénu líheň 2011 čekají poslední semifinálové koncerty

první tři semifinalisté jsou známi po čtvrtečních koncertech v klubech na ostravsku. porota tentokrát vybírala ze skupin, které postoupily ze základních kol na rock.cz a návštěvníci tak viděli úplně nové tváře.
vloženo: 12.03.2011
 

první semifinále se tentokrát konala ve všech klubech v jeden den – čtvrtek 10. března od sedmé večerní. v "metalovém" duchu se utkaly v klubu marley skupiny sinistra z olomouce a opavsko-ostravský sklepmaster. třetí semifinalista, astral sundale z velké nad veličkou, nedorazil. "sinistra koncert zahájila a ihned zaujala. po vystoupení jednoduššího sklepmastera nakonec jednoznačně zvítězila díky zajímavým aranžím, zpěvu a celkové melodičnosti své tvorby," komentovala stručně porota klubu marley. poměrně jasno v rozhodování měla i porota v havířovském jazz klubu, kam zamířily skupiny in the mood, pijawice a miss god. ve stejném pořadí nastoupily i na pódium. na brněnských in the mood bylo velkým plusem hudební pojetí a sehranost kapely, nicméně poněkud vadil porotě nesoulad mezi kapelou a zpěvem. pražská pijawice zase zkraje příjemně bavila návštěvníky, ale po poslechu další a další skladby již poněkud monotónní až vesnický bigbít začal unavovat. třetí účinkující tak měl velkou šanci uspět a šanci nepromarnil. opět tak došlo na heslo: "mládí vpřed", když miss god z holešova zaujala po celou dobu vystoupení. zpěvačka byla opravdovým frontmanem kapely, který ji táhl a vizáží skvěle doplňoval. i tady je jistě na čem pracovat, ale porota věří, že je zde šance na další vývoj. i v klubu garage bohužel nastoupily jen dvě skupiny, a tak se v hardrockovém semifinále o postup do elitní dvanáctky jen skupiny the pant a bastardo dentro, třetí emotional crime se omluvil. "vítězem se stal jesenický the pant z břidličné. bavili porotu i diváky muzikou i pódiovou prezentací své tvorby a porota měla jasno. bastardo dentro má slibnou budoucnost, ale byla na nich znát nevybranost a fakt, že jsou spolu jen krátkou dobu," zhodnotili svorně porotci z garage.

v druhém a posledním živém koncertním semifinále se utkají v úterý v klubu garage v ostravě-martinově poprockové kapely kristýna zakuciová and the ringtones, homoguru a second-hand husband. o den později proběhne semifinále v klubu marley v ostravě na černé louce a zde vystoupí metalové party from the aeon, offce 89 a fall a prey. živá soutěžní vystoupení až do velkého finále soutěže, které se koná 23.04.2011 v klubu garage, završí tradiční čtvrteční koncert v jazz clubu v havířově. tady se utkají poprockové kapely amorfia, infected a kara ben mc. podrobný program najdou zájemci tradičně na www.lihen.cz a www.rock.cz. začátek koncertů je vždy v sedm večer, o vítězi rozhoduje odborná porota a vstup pro veřejnost je zdarma.

organizátoři líhně

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda