ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: inkubátor 2004

inkubátor 2004
[stadion fk františek - horní suchá]
11.-12.06.2004
poprvé mimo hranice města havířov (vlastně jen pár desítek metrů za ...) se o druhém červnovém víkendu odbyde 5.ročník festivalu inkubátor. mezi hlavní hvězdy letos patří např. support lesbiens, anna k., -123 min., wohnout, ready kirken nebo švihadlo.
vloženo: 03.06.2004
 

páteční večeronoc odstartují v 17.00 tři nadějné regionální bandy. bohumínské glayzy jsou ze 2/3 dívčí hardrockovou kapelou s gotickým nádechem. na svém kontě mají desku "discophobia", vítězství v soutěži boom cup, ale sbíraly třeba také úspěchy v naší ovéčkové hitparádě. kapela robson vydala na podzim své debutové album "album". mám-li opět sáhnout po úspěších, nemohu nezmínit vítězství v soutěži jim beam music. v současnosti se dva jejich členové úspěšně ztrapňují v rádobyvtipné volební kampani do evropského parlamentu. ani třetí kapelu regionálním hudbymilovníkům nemusím dlouze představovat... funky latino ecstatic band kuličky štěstí, úspěšně klouzající po vlně, kterou vzedmul roman holý s kumpány, má na severu moravy a jihu slezska už velmi početnou skupinu příznivců. na kontě má dvě dema z let 2002 a 2003, řady koncertů v plných klubech a rozdováděných posluchačů na festivalech.

support lesbiens

první velká hvězda vyjde na pódiu ve 20.00. bude jí kapela -123 min., která dnes platí za jednu z nejlepších (nejen) koncertních kapel v česku. mistrně kombinují rock a jazz a dnes jsou již známí nejen v republice, ale vydávají desky a hrají často mj. třeba v polsku. největší hvězdou celého festivalu bude ale beze sporu kapela support lesbiens. band mnozí uvidí poprvé od personálních změn. s.l. začínali jako hardrocková crossoverová kapela. po come backu se však již přiklonili spíše ke kvalitnímu melodickému poprocku. to jim pomohlo dostat se do rádií a vklínit se do širšího hudebního povědomí obyvatelstva. velkou trojku večera doplní wohnout. jejich osobitý styl, založený na energických nápaditých melodiích a rozverných textech, vás dostanou do varu, i když nakrásně nechcete... nový den o půlnoci přivítají attila´s a živé hraní uzavřou blues company. do rána pak pojedou djs, takže všichni rozjetí mohou jet dál a nechodit spát.

hlavní stage startuje v sobotu už v 10.00 a až do 15.00 bude patřit revivalům v pořadí: cranberries, abba, robbie williams, red hot chili peppers a metallica. revivaly pak vystřídají finálová klání soutěže kapel berentzen líheň 2004. postupně se vám představí: nagauč [fm], jednoduše [ov], joys [ov] a 4 dohody [ov]. finále přesně v půli na chvíli přeruší a ozvláštní hosté líhně - vítězové coca-cola popstar 2003 100°c.

wohnout

hlavní část sobotního večera zahájí ve 20.00 výtečná vokalistka anna k. s bandem. anaka po svých dvou ne příliš výrazných albech (na to první raději navždy zapomenout...) našla díky muzice tomáše varteckého hudební polohu, která ji nejlépe sedí - kvalitní melodický pop. ten zní na dalších dvou sólových (mimochodem výtečných) albech "nebe" a "stačí, když se díváš..." a v trošku rockovější podobě na soundtracku k filmu "musím tě svést". chvíli poté se už budete zmítat v horkých rytmech reggae kapely švihadlo - asi nejznámější a nejlepší české skupiny ve svém hudebním stylu. ještě na chvíli se vrátíme s mladou pardubickou partou ready kirken k muzice "euro-americké". r.k. patří do kruhu energických kapel, které stojí na pomezí rocku a popu, hrající muziku vkusnou a zároveň přijatelnou rádii - tedy kvalitní mainstream. na vlnu reggae vás vrátí staříci z yo yo bandu. kdo by si nepamatoval hitovky jako "rybitví" nebo "karviná"..? večer pak uzavře hornělhotský sultan soliman, který vedle jamajského reggae hraje i kousky v rytmech ska. neutahatelní diváci pak klidně mohou pařit dál při after party.

po oba dva dny bude fungovat také dance stage, kde se ve stylových blocích předvedou mnozí djs a sound systémy. pátečními bloky budou: afrika ethno drums, chillout mood, straight mood a sound of the drums; sobotními: reggae afternoon, hip hop section, brain trance mission a tekno mania.

anna k.

po sobotní odpoledne bude program doplňovat navíc scéna divadelní, na které se postupně představí soubory: duo čert, divadlo sputnik, dekadentní divadlo beruška, n.d.z.š. tom a jeff a xxxh´x xo·xxoxx.

přesný program najdete na webu festivalu. stručně řečeno a shrnuto: kousek za havířovem - na hřišti fk františek horní suchá je pro vás připraven velmi zajímavý "popový" festival!

blinky::

 • inkubátor 2004:: www.inkubator.webz.cz
 • support lesbiens:: www.supportlesbiens.cz
 • -123 min.:: www.minus123min.cz
 • wohnout:: www.wohnout.cz
 • anna k.:: www.anna-k.cz
 • ready kirken:: www.readykirken.cz
 • švihadlo:: www.svihadlo.com
 • yo yo band:: www.yoyoband.cz
 • kuličky štěstí:: www.kulickystesti.cz
 • robson:: www.robsonmusic.cz
 • glayzy:: www.glayzy.com
 • sultan soliman:: sultansoliman.energia.cz
 • 100°c:: www.100c.cz
 • joys:: joys.d2.cz

  dudyn
  foto: dudyn & buk

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  nejčtenější 

  >> fotoreport:: norbert žije v barráku
   
  >> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
   
  >> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
   
  >> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
   
  >> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
   
  >> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
   
  >> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
   
  >> fotoreport:: cody jasper v kupe
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
   

   
  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda